Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem akar velem összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar velem összejönni mert egyszer friendzone-oltam?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt nagyon jóban lettem egy sráccal. Randizgattunk is. Minden tökéletes volt, de akkor még úgy éreztem, hogy nem állok készen erre a kapcsolatra, és akkor még az exem is visszajött a képbe. Megmondtam neki, hogy legyünk csak barátok. Ez a srácot akkor elég rosszul érintette, mert ő szerette volna hogy összejöjjön a dolog. Ezután feltünően került. Ez engem nagyon zavart, mert örültem volna ha jóban maradunk. Aztán mikor egy másik lánnyal láttam, rájöttem hogy marha féltékeny vagyok. És rájöttem ezután arra is, hogy szeretem és hogy mekkora idióta voltam mikor elengedtem. Ezután szóltam neki, hogy beszélnünk kell. Elmondtam neki, hogy sajnálom és hogy hülye voltam és mi lenne ha adna ennek az egésznek még egy esélyt.? Erre először azt mondta, hogy rendben. Viszont azt is mondta, hogy szerinte neki nem való egy kapcsolat és nem szereti azokat a dolgokat amik egy kapcsolattal járnak. Ellenben a futó kapcsolatokat jobban kedveli. De azért azt mondta, hogy rendben, meglátjuk. Ezután nem igazán keresett és megmondtam neki, hogy ha ennyire nem akar kapcsolatot akkor hagyjuk is ezt az egészet. Én hülye azt hittem, hogy ő ezt nem fogja hagyni. Tévedtem. Pedig tudom, hogy kedvel, mert ha úgy adódik akkor beszélünk (közös baráti kör) és irtó rendes.

Nem tudok kiigazodni a viselkedésén. Szerintetek van még esély arra, hogy összejöjjünk? Adjak neki időt? Vagy annyira megbántottam, hogy ebből már nem lesz több, mint barátság?

17/L



2017. jún. 11. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
XDDDDD ez most komolyan kérdés?
2017. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a fagyi visszanyal. XD


Simán lehet, hogy azért.

2017. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit gondoltál, beteszed a szekrénybe egy polcra, és ha mégis meggondolod magad, csak előveszed és leporolod? Remélem, voltál olyan mafla, hogy le is feküdtél vele.:D
2017. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
adj neki időt :)
2017. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesen pofára fog ejteni, ha nagyon erőlteted. Szerintem érdemes volna hagynod egy darabig.
2017. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!