Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 11:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó,nem kell elhinned.Te biztos jobban tudod nálam.
2017. jún. 13. 15:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Én már jártam...

Az elején még elment, mert kedveltem de ahogy telt az idő egyszerűen tönkretette a dolgot, hogy nem vonz a külseje.

Ez a duma meg , hogy nem vagy felszínes...ezt a kifejezetten rusnya fiúk/lányok szokták mondogatni.

2017. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es,igen,rusnya vagyok.
2017. jún. 13. 15:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem nem baj, ha valakinek a külsejét is nézed. Persze, a belső fontosabb, meg, hogy ki a szép/jóképű annak mindenkinek más az elképzelése.

Nekem mindkettő fontos.

2017. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kinek mi a szép...

kinek mi a csúnya...

olyan olyannal úgy se fog összejönni soha senki akinek nem tetszik a külseje... hogy legalább a szeme, a mosolya ne tetszen a másiknak... abbol nem lesz kapcsolat


mindenki fog majd olyat találni aki úgy szereti ahogy van... mindenkinek meg van a párja...

2017. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor már felszínes az ember, ha kizárólag olyannal alakít ki TESTI-lelki kapcsolatot aki tetszik neki külsőre is? Testiség nélkül nincs kapcsolat. Nem fogok vonzódni, egy számomra csúnya emberhez. Persze az adott csúnya ember mások számára még nézhet ki jól. Ez teljesen szubjektív.
2017. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!