Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor bejövök neki? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki? Csak mert ezt írta! (Warning: hosszú kérdés) 15/F

Figyelt kérdés
Szóval a lánnyal nerég ismertük meg egymást gólyán (mind a kettönknek új lesz a suli) és első beszélgetésnél kiderült, hogy sok minden közös bennünk. Volt olyan, hogy elkisértem egy bizonyos útig (haza fele tartott mert bejáros táborunk van) és ott volt az egyik barátnője. Vele ölelkezdtek. Oda állt elém és 1-2 kínos másodperc után integetett nekem (fél méterről). Sokan nézem szóval szerintem leeset már neki a szitu :D. De már első nap leült mellém az ebédlőbe (a barátnője helyet). Volt olyan is, hogy engem nézet és amikor én észre vettem gyorsan elkapta a tekintettét. Ma délelöt nem voltam és rámírt, hogy mi van velem. Aztán csoportosan mentünk egyet sétálni (ott elég sok bókot kapot). Haza fele úton csináltunk 1-2 szelfit (szintén csoportosan, nem csak mi ketten) aztán amikor elváltunk cseteltünk haza fele menet. Már egy ideje mind a ketten otthon voltunk és ráírtam, hogy egy leendő osztálytársunk azzal a szöveggel írt rám, hogy nyers hagymát eszik. Erre azt mondta, hogy legalább valaki érdeklődik irántam.... most akkor?

2017. jún. 21. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és holnap találkozunk utoljára. Legközelebb mand tanév kezdésnél!
2017. jún. 21. 22:03
 2/6 anonim válasza:
szia. hát ahogy látom van pár fére érthető beszélgess vele sokat és utána kiderül , hogy ö mint akar tőled.
2017. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor: a csaj mellém ül a barátnője helyet, Érdeklődik, hogy miért nem voltem táborban stb... de tegnap olyat írt chat-en, hogy legalább valaki érdeklődik irántam. De egyébként onnan még beszélgetünk tovább....
2017. jún. 22. 06:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki de ezt neked egyértelműen jelezni kell. Legyél bátor ne félj merész kijelentéseket tenni arra mindig buknak a lányok mint pl. : Hihetetlenül szexi vagy ... De jól nézel ki ma... Ebben a pólóban nagyon vadító vagy...


Ha járni akarsz vele akkor a lényeg az hogy éreztesd vele hogy nem csak lelki társ akarsz lenni hanem testileg is bejön. :) Én biztos nem csak évnyitón taliznék vele hanem elhívnám már akár jövő hétre...ha évnyitóig vársz szerintem akkor már csak barátként fog rád nézni...2 és fél hónapig ha nem lépsz akkor már nem leszel "férfiként" érdekes csak barátként. Tökösen kell csinálni határozottan elhívni randira...ha bejössz neki úgy is eljön. A randin célozgass rá h mennyire bejön neked aztán a második randi végén meg ha úgy érzed meg is csókolhatod.:) De hát ezt az ember ösztönösen megérzi ha készen álltok mindketten a csókra. Minek várnál erre az évnyitóig mikor akár már júliusban összejöhettek? ;) Cselekedj most amíg még friss a kapcsolatotok mert ha nem teszed a lány is azt hiheti h nem jön be neked és akkor már csak barát lehetsz...szerintem legalábbis.

Szóval sok sikert.:)

2017. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Elég sokat bókolok neki. Aztán szólt nekem, hogy nem bírja a bókokat.... :(
2017. jún. 22. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Annak idején mi azt mondtuk: nem kell annyira akarni, le sem tudod kaparni.

Hanyagold pár napig, ha bejelentkezik cseten, ragaszkodj egy személyes találkozóhoz.

2017. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!