Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet velem a baj. Volt pár próbálkozás, de úgy mindegyik kudarcot vallott. Az egyik lánnyal egy évig húztuk egymás agyát, ami a ""szakitáskor"" eléggé sziven ütött. Külsőmet tekintve sosem kaptam visszajelzést, senki sem mondta a képembe, hogy "bújj má' el, csúnya vagy", de azt sem, hogy helyes lennék. Szóval így nem is nagyon merek odamenni bárkihez is. A közelben nincs is nagyobb város, ahol ismerkedhetnék. A testtömegemmel nincs baj. 175 centihez 65 kg vagyok, de próbálok tömeget növelni. Van pár genetikai defektem, mint pl. a focistáknál fellépő O-láb.

A beszélőkém nem túl jó, személyesen elég nehezen oldódom fel új emberek között. Imádom a szarkasztikus humort és a rosszabbnál-rosszabb szóvicceket, amikkel rendre az emberek agyára tudok menni. Szeretek komolyabb dolgokról is beszélgetni, filozogálgatni, ha van rá partner. Szeretek sportolni, de a sorozatos sérülésszériának köszönhetően nincs már rá nagyon lehetőségem. Talán negatívumként még kiemelném, hogy könnyen magamra veszem és túlgondolom a dolgokat, nehezen tudok bizalmas kapcsolatot kiépíteni új emberekkel. Nem tengek túl az önbizalomtól, szóval nem túl jó a kiállásom sem. Most akkor én vagyok reménytelen?



2017. jún. 23. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném, hogy reménytelen vagy. Legalábbis remélem, hogy nem, mert teljesen engem írtál le és akkor ezek szerint én is reménytelen lennék. :D

Nekem az segített, hogy bebeszéltem magamnak, hogy van önbizalmam (közben meg tudtam, hogy nincs) és idővel azt vettem észre, hogy magabiztosabbnak érzem magam és tényleg lett önbizalmam.

Ha meg már van egy kis önbizalmad, akkor könnyebben tudsz ismerkedni, mert megérzik a lányok.

17/L

2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nna, sorstárs.:D Ezt a bebeszélős dolgot én is gyakorlom, segít is valamennyire, de még így se tudom milyen módon kéne odamenni az emberekhez.:D
2017. jún. 23. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Igazából ha van bátorsága közeledni egy lányhoz vkinek, megfogni a lábát, kezét, adott pillanatban megcsókolni, akkor a külső, belső tulajdonság kevésbé számít, mármint akinek bejön úgy ahogy van.
2017. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A szavak segítenek az önbizalomban,de hit nélkül hiába való. Hisz ha tudod hogy nem igaz,akkor hogy hihetnéd el? Egy megoldás van az ömbizalomra,az pedig ha tudod(és hiszed) hogy sikeres vagy. Tehát: nézz tükörbe,tetszel magadnak? Ha nem,akkor változtass rajta,frizura,arc szőrzet,stb.

Utánna,a tested tetszik neked? Ha nem akkor edzj,addig mig neked tetszik. Most pedig sorolj fel a tükörnek 5 pzitívumodat ami miatt téged kellene válasszon egy lány. Ha nincs 5 ilyen dolog akkor csinálj( ha fizikailag tetszel magadnak az már 1 dolog). Olvass,tanulj,fejleszd magad,s ha elértél 5 pozitiv tulajdonságot,akkor növeld azt 10 re,hidd el,mikor TE jól érzed magad a testedben,akkor másnak is tetszeni fogsz. Olvass könyveket s beszélgess barátokkal s olyan lányokkal kik a barátaid,így a szókincsed s a komunikációs kézségeid fejlődnek. A lényeg hogy ha el tudod adni magad a tükörképednek(tetszik amit ott látsz) akkor másnak is el tudod adni magad.

2017. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne félj, én is 18 évesen itt vagyok barátnő nélkül, egy próbálkozásom nem jött össze soha :'D
2017. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos, ettől még ugyanúgy félek. Xd
2017. jún. 23. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
nagyobb önbizalom és minden rendben lessz nem kell félned 17/L
2017. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 egyatlagos lany válasza:
Legyen onbizalmad! Ismerkedj nem szabad feladni, majd lesz egy lany aki ugy fog szereni ahogy vagy! :)
2017. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 19(fiú)vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom.. de sejtem,sőtt tudom hogy miért... hiába próbálkozok a csajoknál.. (meg lehet unni.. ) De jön az magától akkor amikor pont nem számítok rá.
2017. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!