Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki de nem akar semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki de nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Szóval régóta tetszik egy srác. Egy suliba járunk/jártunk ,ő most ballagott ( ő 18 én 17).

Nagyjából tél eleje óta adta a jeleket hogy tetszem neki (amit egyébként én sose vettem biztosra).

Sokat nézett hosszasan, ha közel voltunk egymáshoz akkor elkapta a tekintetét ,lehajtotta a fejét , éreztem hogy zavarban van ,stb.

Hosszú hónapokig nézegettük egymást (nekem időközben egyre jobban megtetszett). Március elején bejelöltem ,ráírtam.

Kedves volt nagyon, de kicsit lekoptatós volt és hamar vége lett. Majd pár héttel később megint ráírtam ,akkor is kedves volt ,de azt mondta tanulnia kell( ami simán lehetséges érettségi előtt 2 hónappal , de utána se keresett,semmi)

Sok embertől kértem tanácsot és kb. mindenki azt mondta hogy tetszem neki de nem akar semmit.

Ugyanakkor azóta is ha lát még mindig úgy néz.

Én teljesen összetörtem és nem értem.

Mi miatt nem akarhat egyaltalán megismerni?

Nem erőltetem rá magam csak szeretném megérteni.



2017. jún. 23. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok embernél előfordul. Nem mindig van úgy,hogy ami tetszik,azt meg is akarod kapni. Hidd el,az a srác,aki a kiszemeljét meg is akarja kapni,az tesz érte,s keres téged!

Azt,hogy ő mit gondol rólad,csak ő tudja megmondani.

19/L

2017. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Bejösz neki, csak valami miatt nem akar összejönni veled.(talán!)


Megpróbáltad! De sajnos nem alakult semmi, tehát hagyd a fenébe!

2017. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ott a hiba,hogy asszed ez Amerika :D :D sorry viccet félretéve szerintem ott a hiba hogy írtál neki... személyessen nem ment volna? mert irkodni easy.. élőben meg csak néz mint a méz.. és nem mentél vele sokra.. lehet a csávó szégynlős vagyis tutkó az ha nem mert leszólítani csak nézett.. neked kellett volna akkor beszélni ha látod rajta hogy szégyenlős..
2017. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De vajon mi miatt?

Tudom ,nyilván ezt csak ő tudná megmondani.

Arra vagyok kíváncsi hogy ha valakivel volt már ilyen (hogy nem akart összejönni valami miatt az illetővel) akkor mi miatt nem akart? Mi volt az oka?

2017. jún. 23. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Én lány vagyok, velem is volt ilyen. Nekem kilencediktől kezdve tetszett egy évfolyamtársam, de neki én nem. Majd végzősként hirtelen kezdeményezett, de én már nem akartam tőle semmit. Persze, hogy tetszett, de nem tudtam volna vele lenni.


Ami a srácot illeti, szerintem tetszel neki. Nem lehet, hogy van barátnője?

Vagy csak egyszerűen szépnek tart, és azért néz, de jelenleg nem akar kapcsolatot.

2017. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Barátnője biztos nincs ,arról tudnék.

Fogalmam nincs ,annyira nem tudok kiigazodni rajta.

2017. jún. 26. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem érte őt a közelmúltban valami trauma? Pl. halál, szülők válása, rossz tanulmányi eredmény, esetleg félelem a továbbtanulástól ?


Vagy esetleg azt gondolja, hogy nem dolgozott még, nincs annyi pénze, amiből egy lányt el tudna hívni ide-oda; de maga alatt sem szeretné vágni a fát, hogy ha mégse jön össze, nehogy elmondják a háta mögött minden rossznak?

Van ilyen is!!

2017. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Őszintén nem tudom. Nem ismerem annyira hogy ilyeneket tudjak. Annyit tudok hogy a szülei elváltak ,de már régen ,szóval nem hiszem hogy az a gond.

A többi dolog lehetséges ,de mondom nem tudom.

2017. júl. 11. 18:00
 9/9 Sanyi 01 válasza:
Nem kell megvetni mert őszinte vagyok.Nekem is tetszik egy lány Három napon keresztül válogatott pólót pulóvereket..stb-ét A negyedik alkalommal mikor nem talált kedvére valót be gömbölyödött a fotelba és nem szólalt meg csak pislogott rám.Eluntam és mondtam neki,hogy álmos és fáradt vagy?-nem-te ahogy elnézem álmos és fáradt vagy és haza akarsz menni.Erre fel ált megvetően végigmért-te nem értesz a nőkhöz.és elment.Azóta voltam fent nála leg utoljára maszírozta a keresztbe lábán a bokáját (biztos el zsibbat ) majd mutatta ,hogy nem jó neki a köves gyűrü mert el fordúl az ujján és húzogatta az ujján és nézett rám ,hogy értem-e,persze,hogy értettem hisz eléggé demontstrálta.majd kikisért és két méteres távolságból beszélt velem.Másnap estefelé gyümölcsöt vittem fel a kapucsengőt nem vette fel majd telefonáltam nem vette fel.Nincs itthon a kulcsommal ki akartam nyitni de benne volt a kulcs így nem sikerűlt.Későn felhívott és mondta -fáradt volt és nem akarta,hogy zavarják.Mondtam neki,hogy 2 napot ott szeretnék aludni lakás problémám miatt.Ígérem nem mászok rád-(nem vagyok erőszakos)-nem-majd kis idö múlva-jó de én akkor elmegyek máshova aludni-kösz majd megoldom-.Nem tudom meg értení a nőket mert úgy ismer ,hogy szava tartó ember vagyok Valóban nem erőszakoskodtam volna.Aludni akartam mert a két nap nagyon zűrösnek ígérkezett és nem volt mindegy mit mondok és csinálok.Nem értem a nőket Magas nekem.talán ha drasztikus lettem volna vele szemben.
2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!