Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon egyedül érzem magam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül érzem magam. Ötletek?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok egy nagyon romantikus típus, de most már kezd nagyon elegem lenni a magányból. Sorra látom hogy mindenkinek lesz barátja/barátnője én meg még mindig egyedül...

Pedig szerintem semmi baj nincs velem. Szépnek mondanám magam, magabiztos vagyok, jók a jegyeim a suliban, vannak dolgok amiből tehetséges vagyok, céljaim is vannak amiért küzdök. Persze vannak rossz tulajdonságaim is (pl pesszimista vagyok, néha hisztis, szókimondó, lobbanékony) mint mindenki másnak, de megtanultam velük együtt élni és elfogadom magam. Mégsincs senkim. Mindenhol azt olvasom hogy amint elfogadom magam rám talál a szerelem...hát én teljesen elfogadtam magam mégis forever alone.

Volt egy barátom egy éve de az annyira komolytalan volt hogy 2 hét után megcsalt szóval...és most azt hittem hogy tetszek egy fiúnak barátnőim is azt hitték (nekem nagyon tetszik a fiú) de úgy tűnik vaklárma volt...

Tippek hogy ne érezzem magam ilyen nyomorék magányos farkasnak aki senkinek sem kell?

17/L


2017. jún. 23. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt minden szubjektív, amit felsoroltál magadról. Lehet, hogy mások nem így látnak téged. Ha belegondolsz, akkor mindenkinek más az ízlése. Valószínű, hogy téged még nem talált meg az az ember, aki mindezt értékeli.
2017. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzám hasonló sorstársaknak csak annyit tudok tanácsolni, hogy használd ki a nyarat! Menj, ismerkedj és élvezd, hogy megteheted!! Képzeld el, hogy valaki párkapcsolatban megy fesztiválozni... Persze nem azt mondom, hogy szedj fel napi 10 csávót, de ha "kitartóan" próbálkozol csak találsz egy normális srácot.😅
2017. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vaklárma volt? Mit is csinált? :D
2017. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor nézett, rólam beszélt a barátainak, elpirult ha én is néztem és sokszor zavarban volt előttem. És kétértelmű célzásokat adott.
2017. jún. 23. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szóval félénk, és nincs bátorsága, hogy kezdeményezzen.

Ha nagyon tetszik, írj rá, és várd meg, míg el nem hív valahova.

Ja és beszélgetésből is kiderítheted, hogy kedvel-e, stb. :)

2017. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek!
2017. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!