Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek Otherkin ekkel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek Otherkin ekkel?

Figyelt kérdés

Hali,az a problemam,hogy Otherkin kent nehez tarsat talalnom. Ez egy ojan eletforma,amikor leg belul erezzuk hogy nem embernek kellett volna szuletnunk...

Sajnos sokaknal probalkoztam, de nem sikerult párt talalnom magamnak... :((( azt mondta az oszes fiu hogy nem hisznek az ien spiritualis dolgokban,es nem kellek nekik :((

En tudom magamrol hogy sarkany vagyok vagyis annak kellett volna lenem ertitek es mar talalkoztam sarkany fiuval de ugye o nem volt jo mert azt olvastam nem paszolnank egymashoz... :(((

Szerintetek hol talaljak ien fiukat? Mar nagyon maganyos vagyok :(((

Kerlek segitsetek es ne bantsatok!


2017. jún. 23. 21:54
 1/6 A kérdező kommentje:
13 l ez lemaradt
2017. jún. 23. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
omg... melyik billentyűvel lehet elhagyni a megyét?
2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Milyen sárkány vagy ? (Csak mert én vagyok Paff a bűvös sárkány) :D :D :D :D
2017. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Jönnek a kamu szövegek...

Nem. Nem ítélem el, de aki azon gondolkozik, hogy "sellő vagy pixi vagyok?", hiába imádom a fantasy-t, ez nevetséges számomra.

A helyesírásodon javíts, ahelyett, hogy azt olvasgatod, hogy ha sárkány lennél (my gods), milyen sárkánnyal jöhetnél össze.

16/L

2017. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
4chanon vannak még ilyen retardáltak, (furry, otherkin, loli, ect.) tehát nem vagy egyedül.
2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1:azta en is anyi vagyok

2:kerlek fogalmaz erthetoen

3:nem olyan vagyok, ot nem ismerem, en ilyen nagy sakany vagyók mint aldoin a skirym bol, remelem erted mert hires jatek

4:koszonom ez hasznos volt a helyesen irasom jo aszem azt mondjak a tanarok mindig negyest meg ritkan harmast kapok nyelvoran de koszonom :)))

5:furykat nem szeretem mert iesztoek szamomra meg a 4can angol olldal szoval nem szeretem marmint tudok angolul de ertitek na nem az a sajatom

2017. jún. 24. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!