Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindenki 3-4 évvel fiatalabbnak néz?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

18 leszek februárban, mégis MAXIMUM 15-nek tippelnek az emberek.


Alacsony vagyok, vékony, és mellé ugyanolyan arcom van, mint 7 évvel ezelőtt volt.


Ez nagyon gáz, mert emiatt ráadásul van is bennem egy kis szociális fóbia, ami még fiatalít rajtam, tehát sokszor a 13-14 éves lányok nem vesznek komolyan, mondván, ők az idősebb srácokra buknak.


what to do


2017. jún. 24. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

22 éves létemre mai napig elkérik tőlem az IGAZOLVÁNYOMAT :D

1-szer veszek sört egy évben, akkor is érted? :D

Nem is szeretem a sört, mert keserű és én csak édes dolgokra tudok gerjedni amúgy. (Pesi, gyömbér stb;)


Szóval megértelek, de nem WHAT TO DO mert mit csinálsz?

Örülsz neki, hogy olyan vagy amilyen.


Fogadd el magad! Nekem is el kellett, pedig én tényleg lúzer vagyok.

2017. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+

A csajoknak meg mond azt, hogy színész vagy oszt kész.

Dylan O'Brien-ről se hinné senki, hogy 25.


No meg Tom Cruise??? Kedvencem, a legnagyobb színész számomra de 54 éves kora ellenére még mindig 20-nak néz ki!!!

Mondjuk szerepeket is ilyeneket választ.


Örülj neki, ritka adottság az ilyen, sok lány még fut majd utánad az életben :)

2017. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk a nőügyei elég durvák, azzal vigyázz te is, mert most kigúnyolnak, de aztán a végén még pont ellenkezője lesz.

100 nő alatt nem adod.

2017. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem csinálnod.

A fiúk közül sokan vannak így. A lányok valahogy idősebbnek néznek ki. A fiúk viszont fiatalabbnak. Majd később férfiasabb leszel. De később talán még örülni is fogsz annak, hogy fiatalabbnak néznek :)

Megjelenéseddel komolyabb kinézetet adhatsz magadnak. Pl. ne öltözz úgy, mint egy tipikus tini, nyomott mintás pólók, lelógó ülepű, lecsúszott derekú nadrágok, sportcipő.

Egyébként nyugodtan próbálkozz a saját korosztályodban. Van, akinek pont ez a típus tetszik. Nem mindenki az idősebb pasikra bukik.

2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4-es, most ezt leírod, aztán szegény csávó honnan tudja mi az igazság heh?

Itt ezt mondod, az életben viszont másképp működnek a dolgok.

2017. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lepontoztak heh, biztos a Bubu volt
2017. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szemetek, ez nem Bubu, exnőim
2017. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Növessz szakállat.
2017. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!