Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek több szerencsével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek több szerencsével járok majd? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, télen töltöm be a 18-at, és közvetlenül utána ki költözöm Angliába, ahol előre el van rendezve minden (lakhely,állás) és ott fogom "elindítani" az életem.


Eddig itt Magyarországon sosem volt barátnőm, sem egyéjszakás kalandom se semmi ilyesmi. Egyszóval nulla tapasztalatom van ilyen téren.


Van esetleg valakinek tapasztalata olyan téren hogy külföldön mennyivel könnyebb/nehezebb az ellenkező nem képviselőivel ismerkedni az én koromban?



2017. jún. 29. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de azt tudom ha Magyarországra érkezik egy külföldi fiú / lány, az a fiatalok társaságában nagyon népszerű lesz mivel más kultúrából jön és más nyelvet is beszél.


Ha társaságba mész, népszerű leszel de csak ha nyitsz az emberek felé.


pacsi x)

2017. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Közel esélytelen lesz a dolog mert nem egy egzotikus külföldi leszel, hanem valaki egy baromi erős kelet európai akcentussal.

Az egyetlen esélyed, ha összeismerkedsz olyan fiatalokkal akik egyetemre mennek.


Röviden tömören sokkal nehezebb lesz.

2017. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!