Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gáz ha 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha 16 évesen nem járok bulikba és nem volt még pasim? Hogy nem cigizek, nem piálok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nem

Nem

Nem

16F

2017. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Egyaltalan nem. Ha ezek nelkul is jol erzed magad, akkor nincs miert aggodnod. Azert tarsasagi eletet elj, menj el a barataiddal ide-oda, nem kell feltetlenul buliba. En is 16 evesen voltam eloszor discoba, es akkor volt az elso szexualis elmenyem is, szoval nem kell aggodnod. Inkabb orulj neki, hogy kizunsz a tomegbol, nem vagy az a 16 eves tinip*csa, aki a fel varosnak megvolt. Ez manapsag tiszteletre melto, semmirol sem kestel meg le! Inkabb buszke legyel ra, egyaltalan nem ciki!! :) 18/L
2017. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Újra feljön ez a kérdés naponta hatvanszor, hogy gáz, hogy nem cigizek és nem iszok?

Nem, nem az, és az sem gáz, hogy nem jársz bulizni.

De az sem gáz, hogyha igen, igen és igen.


Én fiú vagyok és két-három havonta eljárok buliba, és megesik, hogy hetente egyszer berúgunk a többiekkel, sőt még cigizek is, de ez nem változtatja meg, azt, hogy milyen ember vagyok, mert olyan vagyok, mint akármelyik normális srác.

18/F

2017. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig nem..
2017. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

#2:ÉS az tiszteletre méltó, ha 16 évesen vesztetted el? Nem.

Ezzel pont abba a tömegbe tartozol, amiről beszéltél. És ehhez nem kell,hogy átmenjen rajtad a fél város.:)

2017. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen az, a káros dolgok elkerülése eléggé cikis, az ilyen embert bekéne zárni a börtönbe, hogy ne tudja bomlasztani a világ rendjét, undorító vagy.


Amúgy meg abban egyetértek, hogy pld a bulit miért mindig negatív dologként hozzák fel, én is szoktam "bulizni", ami annyiból áll, hogy pár baráttal iszunk párat és beszélgetünk, néha keresünk egy pörgösebb helyet aztán ennyi, a buli nem ott van ahol a hangos zene, hanem ahol jól érzed magad, ahol meg jól érzed magad az miért lenne rossz? HA neked az a buli, hogy sajtos chipset eszel az ágyonfekve kedvenc filmedet nézve, akkor neked az a buli mégha elcsépelt is a helyzet.

Az hogy bulizól, cigizel, piálsz mind rajtad múlik te döntésed, én 1 cigit szívtam el életemben hogy megtudjam mi a jó fene olyan jó benne, nem szoktam rá, számomra nem volt kellemes, a piában sincs semmi kivetni való csak mértéket kell tartani de rengeteg finom ital is van, nem feltétlen kell leinni magad valami töménnyel már az elején.

A pasi is csak rajtad múlik, ha akarsz valakit majd keresel és összejössz vele, ezek közül mindegyik csak rajtad áll, ha te gáznak tartod akkor változtass rajta ha nem akkor meg hagyd a dolgok rendét úgyahogy vannak, csak ne panaszkodj többet itt..

2017. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, az ilyen lányokat szeretem.
2017. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem gáz. Annak kellene normálisnak lennie hogy valaki ennyi idősen nem bulizik, főleg nem cigizik és piál. (A pasizás/csajozás mindenkinek magánügye, aki akar és talál magának párt ennyi idősen, annak legyen nyugodtan, de nem rosszabb se az akinek van, meg az se akinek nincs.)
2017. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az a gáz, hogy ilyeneket kérdezel.
2017. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
De a fact azé' cejeted, ugye? ;)
2017. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!