Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék? Hogyan változzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan változzak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem normális 18 évesen, sőt, undorító, stb., tehát az ilyen hozzászólásokat légyszi mellőzzétek, nem ez a kérdés, ezt magam is tudom.


A helyzet az, hogy egy 18 éves lány vagyok, akinek nem volt még kapcsolata. Igen, ez nem rossz dolog, tudom. A rossz dolog az, hogy ennek ellenére már úgymond számomra 'nincs új a nap alatt', nem vagyok már szűz, több bulis kavarásom is volt már. (A bulis kavarás alatt smárolást értek, egyszer, egy fiúval szexeltem, az nem bulis kavarás volt. Tudom, így sem jobb, de gondoltam tisztázom.)


Az elejéről: olyan gyerek voltam, akinek, ha tetszett valaki oviban, aki ezt viszonozta is, akkor sem adott puszit, nem 'járt' senkivel, mert hogy néz ki, hogy ilyen korban valaki már 'fiúzik'. Nem vagyok csúnya, sokan udvaroltak később is, de mindig elutasítottam, aki nekem tetszett, neki sokszor én nem, vagy csak nem tudott róla, hogy tetszik nekem. Úgy gondoltam, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie. Ez így ment egészen 15 éves koromig, amikor is egy koncert alkalmával, félig becsiccsentve (ezt se minősítsétek most, kérlek) egy akkor 'megismert' fiúval csókolóztam. Természetesen nem lett folytatása. Ezt követően egy buliban egy osztálytársammal, akivel nagyon jó kapcsolatot ápoltam, elcsattant egy csók. Tudtam, hogy nem jövök be neki és látván, hogy a csók után lelépve elkezd egy másik lánnyal táncolni, majd csókolózni, én is ezt tettem. Aznap este két másik fiúval kavartam, akik közül az egyikkel folyatódott a dolog olyan értelemben, hogy utána beszélgettünk, kétszer találkoztunk is, azonban egyszer csak megszakadt az egész. Ezt követően több ilyen bulis kavarásban volt részem, tudjátok, amikor csak táncoltok, kavartok, majd folytatódik mindkettőtök élete ugyanúgy, ahogy eddig történt.


Ezzel az osztálytársammal, akiről korábban beszéltem, aztán történt még más is. Egy éve elég intim helyzetbe kerültünk, a csókon kívül más is történt, azonban ekkor még nem feküdtünk le egymással. Ezt követően nem beszéltünk egyáltalán, majd pár hónapja lefeküdtünk, amikor én részeg voltam, ő pedig be volt csiccsentve. Neki barátnője volt/van, azóta egyáltalán nem beszéltünk. Nem vagyok belé szerelmes, nem tartom kifejezetten helyesnek, tudok róla szinte mindent, nagyon sok cselekedetét elítélem, mégis valami miatt csak akkor tudom azt mondani vele kapcsolatban, hogy nem, mikor nem látom. Amint ott van a közelemben egyszerűen nem tudom utálni, képtelen vagyok neki nemet mondani.


Az esetet követően nem sokkal, egy nálam jóval idősebb férfival kavartam egy buli alkalmával.


Szóval, ezek azok a dolgok, amik fontosak a kérdésemhez. Megint kihangsúlyoznám, hogy tudom, hogy undorító ez a viselkedés, úgyhogy légyszíves ne írjátok még le kommentben is. Tehát, szerintetek mi a baj velem? Tudom, hogy rossz az, amit csinálok és előbb-utóbb örökre undorodni fogok a saját testemről, de egyszerűen szükségem van arra, hogy érezzem valaki érintését, hogy valakinek fontos vagyok, még, ha csak arra az estére is. Szerintetek mit csináljak, hogyan változzam meg? Tudom, hogy egy normális kapcsolathoz az kell, hogy megváltozzak és ne a könnyű r.bit lássák bennem az emberek, de én is rosszul érzem magam ettől.


Remélem, hogy érthetően fogalmaztam, előre is köszönöm szépen a válaszokat, de, ha lehet, akkor inkább ide írjatok, mintsem privátban.


18/l



2017. jún. 29. 23:34
 1/7 anonim válasza:
100%

Teljesen érthető, hogy vágysz valakire, valakinek az érintésére, közelségére, szeretetére. Mivel elégszer hangsúlyoztad, hogy tudod, hogy nem helyes, amit teszel, így magad is beláthatod, hogy változtatnod kell magadon. Gondolkodj el rajta, hogy mi az, ami miatt nem találtál még rendes, hosszútávú kapcsolatot. Alapjáraton elégedett vagy az életeddel? Vagy vannak más problémák is? Ha igen, azokat is meg kell oldanod, ahhoz, hogy megváltozz.

Javaslom, hogy keress valami jó hobbit (bulizáson kívül) pl. rajzolás, zene, filmezés, kézműveskedés vagy bármi ami érdekel, amiben levezetheted a feszültséget. Egy ideig ne járj el bulizni.

Ha tovább csinálod ezt, akkor a fiúk megjegyzik, hogy "milyen" lány vagy, és azonnal megbélyegeznek, amit te sem szeretnél. Ezt nem rosszindulatból mondom, mert sokaknak (szerintem neked is) nyomós oka van arra, hogy így keresi a boldogságát. Ezt az okot kell megtalálnod magadban és ha rájössz mi az, meg tudsz majd változni.

2017. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

" hogy valakinek fontos vagyok"

Most tényleg azt gondolod, hogy valamelyiknek is fontos voltál? hát nem.

2017. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy miért zavar. Elsőnek pedig igaza van. Keress valami mást is ,ami leköt.

Én arra tudok tippelni hogy esetleg nem vagy elégedett önmagaddal ,nincs elég önbizalmad és ezt úgy kompenzálod hogy bulikban táncolsz srácokkal (amiben egyébként semmi rossz nincs véleményem szerint ,persze nem kell túlzásokba esni ,meg egy este alatt töb tucat fiúval táncolni ,de ez nég nem egetrengető),smárolsz velük mert vágysz arra hogy valakivel ezt csinálhasd és ha ott a buliban tetszel a srácoknak ,legalább annyira hogy smároljatok akkor másoknak is tetszel (ezzel most nem arra célzok hogy ronda vagy ,biztos nincs veled semmi baj) .

De au hogy ennyi fiúnak odaadtad magad úgymond ,az egy idő után el fog terjedni pláne ha sok ismerős jár azokba a bulikba ahova te.

Tartsd magad értékesebbnek és ne állj le mindenkivel egy buliban. Vagy esetleg ne rúgj be annyira ,elég ha jól érzed magad.

Ha valamit nem szeretsz magadon ,azon változtathatsz ,amin meg nem azt próbáld elfogadni. És ne hagyd hogy pletykák kezdjenek el elterjedni rólad mert azokat nehéz visszafordítani.

Egy példa: van egy osztálytársam lány ,nemsokára lesz 18. Elég régóta jár bulizni ,elég intenzíven (3-4 éve).

És volt egy barátja akivel 2 évig jártak. Azt megcsalta és onnantól csak jöttek-mentek a pasik. Rengeteg emberrel lefeküdt (alkalmi ,egyéjszakás stb.) ,rengeteg embert le***pott bulikban ,mindig mással kavar. Aztán a télen az egyik évfolyamtársammal belebonyolódott egy szexkapcsolatba. Csak a srác senki mást nem fűzött közben ,de ez a lány ugyanúgy fűvel-fával kavart. Így a srácnak elege lett ,kidobta ,mert zavarta hogy a lány konkrétan mindenki massal is kavar.

Aztán a csaj könyörgött neki hogy megváltozik ,jöjjenek össze rendesen stb. de akkor a srácot már nem érdekelte. Na azóta ,ő rendes barátnőt keres ,holott előtte neki is voltak ügyei:D

Ezzel csak azt akarom mondani hogy ne hagyd hogy te idáig fajulj ,mert ezt ez a csaj nem mossa le magáról ,legalábbis amíg még a gimibe jár ,mert konkrétan nálunk már mindenki tudja hogy milyen ,de legalább az évfolyamról mindenki. Pedig nem buta a csaj ,meg amúgy jól lehet vele dumálni csak hát egy ri**nc.

Te több akarj lenni.:)

2017. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Amúgy nem heti rendszerességgel járok bulizni, átlagosan havi 1, de van, amikor 3 hónapig nem megyek, csak mikor bulizok, legtöbbször ez lesz belőle...

Ezenkívül pedig normálisnak mondanám magam olyan értelemben, hogy sok minden érdekel, szeretek olvasni, rajzolni, festeni, szerintem elég széles látókörű vagyok, csak hát.. De mindenképp változtatok, köszönöm még egyszer a válaszaitokat!

2017. jún. 30. 12:54
 5/7 anonim válasza:

Első vagyok.

Az tök jó, ha széles látókörűnek tartod magad. Így csomó újdonsággal is le tudod kötni magad. Érdemes akkor a hobbikra több időt szentelni, megéri. Én pl. nagyon szeretek sminkelni, rengeteget sminkelek itthon, gyakorlok és mindig sok dicséretet kapok a sminkemre, érdemes ebbe is időt fektetni, ha téged is érdekel, ráadásul önbizalmat is ad egy szépen elkészített smink. :)

Valóban nem sokat jársz el akkor bulizni. De akkor most egy ideig egyáltalán ne menj. Persze az elején hiányozni fog, én is voltam hasonló cipőben, sokat buliztam, habár nekem eddig két tartós kapcsolatom volt életemben, és az akkori barátommal sokat mentünk partizni a baráti társasággal :D Nagyon jó volt és amikor szakítottunk eléggé hiányzott a társaság, a bulik, nagyon szenvedtem, mert igaz már nem voltam belé szerelmes, de a sok nevetés a barátokkal hiányzott, de mivel ez igazándiból az ő haveri köre volt, miután szakítottunk én onnan kiestem...Persze továbbra is mindig hívtak, de én lemondtam, mert nem akartam kavarásokba bonyolodni az exemmel...és tudom, hogy azért feltépte volna bennem a sebeket, ha látom őt.

Lényeg, a lényeg, hogy elején biztos hiányozni fogsz, meg azért a barátaiddal járjatok el sokfelé, itt a nyár, menjetek napközben strandra, üljetek be cukrászdába, üccsizzetek, biciklitúra ilyesmik :) Ezeket csak azért mondom, hogy nehogy e miatt elmagányosodj, ha a barátaid mennek partizni továbbra is, te meg nem és azért nem szabad csak otthon gubbasztani. :) (Mint ahogy én tettem/teszem) :D

Sok sikert, kitartás!

2017. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#4: Normálisnak? Tényleg?
2017. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
M.. Mi.. MIT AKARSZ? VÁLTOZNI? HÜLYE VAGY? Meg ne változzál.. Ne is merd..
2017. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!