Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedüllét ellen mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedüllét ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és ez annyira rossz. Senkit sem érdeklek, és ez már kezd unalmassá válni.

Mit tehetnék?

16L


2017. jún. 28. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass
2017. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá. De nem köt le.
2017. jún. 28. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem keresd őket, és megtalálod a barátaid, vagy nyáron például tök jó ha elmész táborba, ott sok embert megismersz!

Ha kell még valami segítség csak írj!

2017. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit olvastál?
2017. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Játssz valami számítógépes játékot! Komolyan mondom! Pl ETS2, valamilyen counter strike stb. Rengeteg csoport van, én az utolsó hetekben kb 20 embert ismertem meg, szinte kivétel nélkül jófejek. Egy-két emberrel közülük komolyabban is beszélgettem.

Keress diákmunkát. Mondjuk ez elég nehéz, bementem a munkaügyibe, több, mint egy hete nem kaptam semmi értesítést, a pensumnál van valami probléma és a többi diákmunkás oldalon is silány a választék, stb

Látogasd meg néhány rokonodat, ismerősödet.

Addig is csinálsz valamit.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

17F

2017. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy mit tehetsz éhség ellen...barátkozz, vagy változtass magadon, ha azt mondod senkit se érdekelsz, akkor biztos nem mindenki mással van a baj :/ de bocsáss meg, ha tévedek. elmondod miért nem foglalkoznak veled?
2017. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézz sorozatokat.
2017. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam hogy bemegyek a városba és egy peldául padon ülő személyhez odamegyek beszélgetni de hát ez szerintem elég furcsa lenne.:$

És szerintem velem nincsen probléma. Csak én nem fogok senki után futni.

Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek ha esetleg még vannak ötletek.

2017. jún. 28. 17:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te, csak azzal a különbséggel, hogy imádok egyedül lenni és feltalálom magam. Sajnálom, hogy te nem érzed jól magad így, tudom hogy nem normális dolog, hogy nem igénylem, sőt néhány kivétellel egyenesen gyűlölöm más emberek társaságát. De teljes az életem annyira amennyire csak szeretném, és én ezt szabadságként fogom fel, nem magánynak. Sorozatokat nézek, dolgozok a saját vállalkozásomban amit szeretek, így nem is munkának fogom fel, rengeteget bringázok, olvasok, futok, nevelem a kutyámat, van itthon medence, pezsgőfürdő, így strandra se járok. Nekem így jó. Próbáld ki te is hasonló dolgokkal elfoglalni magad, amíg nem találsz megoldást a problémádra. Amúgy lehet ha leülnél csak úgy valaki mellé beszélgetni, páran dilisnek néznének :D Ismerőseid csak vannak, osztálytársak...egy-kettővel talélkozz suli után, aztán megismered idővel a barátaikat meg a barátaik barátait stb. így a legkönnyebb. lesz sok ismerősöd akik közül eldöntheted kivel jársz össze :)
2017. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél valami kisállatot. De most komolyan jót tett nekem is egy kiskutya. Már vannak barátaim akik nagyon furcsák de vannak.
2017. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!