Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki fiú 18-19 éves és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fiú 18-19 éves és egyetemre megy szeptembertől, úgy hol és hogy tud 15-17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Legalább a 15 éves lányokat hagyd békén pls..... egyébként ők is szoktak járni szórakozó helyekre...
2017. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Tudom, hogy gyönyörűek a 15 éves lányok, és van aki 20-nak néz ki, de az őrületbe fognak kergetni a barátai, akik konkrétan gyerekek, ráadásul fogalmuk sincs, hogy milyennek kéne lennie 1 párkapcsolatnak. Többségüknek 3 hetente új barátjuk van (persze nem mindenkinek).


17 már alakul.

2017. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol. Városban, moziban, bevásárlóközpontban, buszmegállóban, bár ezek persze akkor működnek jól ha le is tudod őket szólítani.

(az előző válaszolónak: Azért tényleg vannak kivételek. 16 vagyok, és még nem volt kapcsolatom, és még csak nem is azért mert olyan hű de ronda lennék, csak a korosztályomban lévő fiúk egy része (tisztelet a kivételnek) iszonyatosan gyerekes és éretlen)

Vagy esetleg ismerősökön keresztül:)

2017. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diszkóba manapság zömmel 13-14 évesekkel vannak tele, ahogy ismerőseim mondják..
2017. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vanda95 ***** válasza:
Szerintem a lányok előbb érnek de én pl tudok olyat hogy a fiú 18 a csaj 13 és 5 hónapja együtt vannak!
2017. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dojccccccccc válasza:
az attól is függ milyen érdeklődésű és személyiségű lányokkal szeretnél ismerkedni, ha csak egy dugásra kell lányokat szeretnél akkor javaslom a szórakozóhelyeket de ha valami többet és értelmesebbet szeretnél kihozni a dologból akkor szerintem a közösségi oldalakon nagyobb sikered lesz elsők között. én 15 éves vagyok és kicsit félénk, ezért jobban szeretek snapchaten vagy messengeren beszélgetni és csak miután megismertem valakit akkor találkozni
2018. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!