Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történhetett? Hagyjam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Hagyjam? Eldobott?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon megismertem egy lányt, de még nagyon nagyon keveset beszéltünk...és azt mondta, hogy szeretne megismerni..utoljára három nappal ezelőtt írt. :( Azóta írtam neki és nem kaptam választ...

Mondta korábban, hogy beteg...azt hittem, hogy a betegség miatt nem ír nekem...

Jobbik esetben nyaral :) Rosszabbik esetben lehetséges, hogy megijedt és eldobott engem, vagy mégsem kellek neki? Szeretném megismerni jobban, de aggódom, hogy miért nem ír...lehet várnom kéne, de ha egy hónap múlva sem ír, tuti, hogy nem kellettem neki :( De még van remény, hogy írhat..és szeretnék harcolni érte, mert nagyon kedves lány, és nagyon tetszik a személyisége...

A válaszokat előre is köszönöm :) 15F



2017. júl. 5. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyár van, valószínűleg nyaral. Amúgy én sem jövök fel minden nap erre az oldalra, szóval ne aggódj:) de az is lehet, hogy pl edzőtáborban vagy másmilyen táborban van 16/L
2017. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ismeretlen lány miatt aggódsz akkor mi lesz ha a leendő barátnőd csinálja ezt?:$
2017. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, minden ilyen lehet...összeteszem érte a két kezem!
2017. júl. 5. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizok benne hogy írni fog. De ennyire ne éld bele magad:/
2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem élem magam annyira bele, de nagyon szeretnék egy barátnőt és belsőleg tökéletes.. :)
2017. júl. 5. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek el se tudod hinni mennyire de egy oldalra ne alapozz sokat. Persze lehet de na érted. Mellesleg tudsz addig másokkal beszélni addig lekötöd magad:)
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan időszakaim, amikor hetekig fel sem nézek erre az oldalra, nyáron meg pláne. Szerintem ne parázz. Sőt, itt, gyiken, néha azért nem írok vissza valakinek, mert nem köt le eléggé a téma, ami éppen feljött, vagy nincs hozzáfűzni valóm. Ettől függetlenül lehet szimpatikus az adott ember. Ha viszont nagyon nem akar visszaírni, akkor se keseredj el. Valószínüleg nem vele kell összejönnöd. Én hiszek abban, hogy minden okkal történik. Azért sok sikert! 15/L
2017. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, már visszaírt :) De már kivágtam az ablakom az agyam :( Csak körbe körbe futottam a kalitkában és a folytonos hitegetés, belevezetett abba a lyukba ahonnan hónapok mire megint kijutok a felszínre :(
2017. júl. 5. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!