Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi történhetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük, hogy a hétvégét együtt töltjük, viszont az utolsó percben lemondta mert be kellett mennie dolgozni.

Ismerem személyesen a főnökét és az eset után pár nappal találkoztunk szóba hoztam hogy sok lehet a munka ha hétvégén is behívja a dolgozókat értetlenül nézett, hogy miről beszélek.

Szerdai napon amikora barátnőm haza jött alig volt itthon pár percet máris el akart menni valahová.

Kérdeztem hova megy azt válaszolta, hogy túlórázik és vissza kell menjen a munkahelyére.

Amikor elment felültem a motoromra és követni kezdtem.

A városban megállt egy ház előtt ahová bement (leállítottam a motort és vártam amíg kijön) később egy férfival jött ki.

Beültek az autóba és elindultak én persze követni akartam őket tovább de a motor nem indult be.

Kérlek segítsetek!

Szerintetek ez mi volt?

Vajon mi baja lehet a motoromnak úgy félek, hogy elromlott és drága lesz a javítás.

Megpróbálom otthon megcsinálni de aki ért hozzá az kérem adjon valami tanácsot.


2016. dec. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várj.. Most akkor a motor a lényeg? :D mondjuk igazad van, inkább azzal foglalkozz, a ribit meg felejtsd el
2016. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát... a csajod megcsalt... sajnálom
2016. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az akkumulátorral lehet gond. Milyen típusú szegény?
2016. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rip motor :/
2016. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
kamu
2016. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Poénból írtam a kérdést.

Azt hittem egyértelmű 😂

2016. dec. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!