Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "mai lányoknak" miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai lányoknak" miért nincs szükségük hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, háttérsztori:

Ápolt, normális kinézetű vagyok, nagyjából értelmes. :P

Több kapcsolatom is volt, de sajna mindegyik kb. úgy végződött, hogy "bocs, én nem szeretnék veled sokáig együtt lenni" stb...

Mitől lehet ez állandóan? Nagyon zavaró, és eddig úgy látom, hogy kb. egyetlen lány sem szeretne kapcsolatban lenni hosszú távon (pár hétnél több ideig)



2017. júl. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki van így 14/L😊
2017. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok lány csak menőzésből jön össze valakivel. Meg 15 évesen amúgy sem gondolkoznak hosszútávon. De nem mindenki:) 16/L
2017. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mert a lányoknál még nem indult be a tudod micsoda. Gondolj bele ha majd tinédzser leszel akkor lesz igazán szerelmes kalandjait . Most még nősz fejlődsz ,15 évesen. Ennyi
2017. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-2 hónap híján vagyok 16 :D

Sok korombeli srácnak/lánynak komoly kapcsolata van, ami van hogy több mint 1 éve tart :/

2017. júl. 7. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányok 80% a r.ibanc. (kijelentem ezt úgy hogy én is lány vagyok). Szinte már mindenki beállt abba a bizonyos sorba. Szoval en nem a "fullos" szemelytelen lanyoknal probalkoznek.
2017. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok, úgy gondoltam kb. 5 hónapja hogy ennyi idősen nem kell kapcsolat ilyenek de megtetszett egy fiú a 8.-ból és találkozgattam vele. Eggyütt voltunk 3 majdnem 4 hónapig ezt ne úgy képzeljétek el hogy egymásnál aludtunk meg ilyenek hanem hogy találkozgattunk szájrapuszi sok sok közös séta átmentünk nappal egymáshoz majd közölte velem hogy ez csak egy kihívás neki hogy 1 év alatt minnél több lánnyal össze kell jönnie. Szóval nem csak a lányok akik ilyenek. De persze mindenhol van kivétel.
2017. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A fiú 15 éves.. az utolsó vagyok.
2017. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokunknak szüksége van ilyenre de nem veled aki így általánosítja a lányokat. Bocs ha fájt az igazság. :(
2017. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk még semmilyen kapcsolatra nincs szükségem. Volt már rövid ideig barátom, de túl éretlennek tartom magam egy komoly kapcsolathoz. Lehet, hogy a te esetedben is hasonló dolog volt a lányokkal, hogy nem akartak elköteleződni, mert egy kapcsolat (ha nem csak játszik valamelyik fél) akkor felelősséggel jár. Figyelned kell a másikra, foglalkozni vele stb. Nekem még szükségem van a szabadságra, de erre csak akkor jöttem rá, amikor már nem voltam szabad. Ettől függetlenül lehet, hogy csak simán minél több fiúval akarnak lenni, hogy tapasztalatot szerezzenek és akkor gonoszak, mert csak játszanak veled (vagy másokkal).

Remélem tudtam segíteni 15/L

2017. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen 6#-os, sajnállak, borzalmas érzés lehetett, főleg ha te is éreztél valamit.. :(


A kérdésre válaszolva: de van szükségük -_- 15l

2017. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!