Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfinek tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinek tényleg a társaságban csendesebb, szerény, ágyban vadmacska nők kellenek hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg:

- társaságban is hangosabb

- ágyban inkább alárendelt

stb


Nektek milyen az a nő, akivel hosszútávon szeretnétek együtt maradni?


2015. jan. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két helyzetben valahogy az arany középút. Társaságban ne legyen csendesülő, de ne is akarjon a középpontban lenni. Az ágyban pedig ne legyen se bot, se túl erőszakos kielégíthetetlen vadállat. Előbbi unalmassá válik , utóbbinál félnék ,hogy hosszútávon megbízhatatlan.
2015. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utóbbi esetben, ha az ágyban vad, miért lenne megbízhatatlan?
2015. jan. 17. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan no kell, aki:


- ertelmes, okos.

- hasonlo az ertekrendunk.

- megbizhato.


A tobbi egyeni szimpatia kerdese, szamomra azok a szempontok amiket felsoroltal nem lenyegesek.

2015. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomi (Ryen) válasza:
Én nem vagyok nagy társasági lény de az ágyban szeretem ha hevesebb egy nő. Jobb szeretem aki nem azt a fajta aki nem bir nyugton ülni ha nem figyelnek rá 21/F
2015. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mint ahogyan a lányok sem ugyanolyanok, a pasiknak is más-más dolog jön be. volt olyan barátom, akinek tetszett, hogy társaságban hangosabb, "középpont" típusú vagyok, az ágyban pedig szeretek alárendelt lenni, de az exemet az első kifejezetten zavarta (ezért is ért véget a kapcsolatunk)

szóval tök mindegy, itt mit mondanak, neked úgyis csak az lesz a lényeg, hogy a te kiszemeltednek mi jön be.

2015. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszaitokat :)
2015. jan. 17. 18:22
 7/8 viktorvarga ***** válasza:
az átlag a jó,a nagypofájú sem jó,meg az áygban mindent bevállaló ku rva sem,mert 1 x nem dugod meg megy máshoz...
2015. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Lehet társaságban is hangosabb, de ne idióta legyen. Viszont az ágyban legyen mindenképp tabu mentes vadcica. ;)

Amúgy, az sem baj, ha nem ő a társaság közepe. ;)

2015. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!