Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hol találhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hol találhatok olyan barátnőt amire vágyok? Már hiányzik nekem az érzés, és képes vagyok megtenni érte amit csak szeretne!

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, nyár végén leszek 16 és már fél éve egyedül vagyok! Nap mint nap kerget az érzés, hogy milyen jó lenne, ha megölelhetném a barátnőm, ha sétálhatnék vele romantikus helyeken! Egyszerűen, egy nyomó érzést érzek, amikor ez szembe jut! Elhatároztam hogy teszek azért, hogy valahogy keressek! Elég vékony vagyok és ezért már egy hónapja keményen is edzek minden nap! Nem akarom, hogy vékony maradjak, bár azt jobban pártolom, mint az elhízott hordót! Budán annyi sok szép hely van és annyira sok helyet tudok, aminek egy lány tud örülni, ha elviszem oda és ott kettesben vele vagyok! Viszont nem tudom, hogy hol találhatnék olyan lányokat ami körülbelül megfelel a nagyvonalú elképzelésimnek!

Tudom, hogy nagyon butaság és rossz, hogy megszabom szegény lányokat, de én ilyen vagyok :( Van három dolog amihez ragaszkodom!

Velem egy magas legyen (170-173cm), barna vagy fekete hosszú haja legyen, és az én életkorom környékén legyen! Ó mit nem tennék egy ilyen lány ért :)

Köszönöm, hogy ha elolvassátok, és bocsi, hogy hosszú lett.. :/



2017. máj. 22. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia. Ismerős helyzet csak én lány vagyok.:D (14) Ja és nem annyira hosszú a hajam váll alattig érő és szőkésbarna :D :/
2017. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
69%
Mi lenne, ha ti ketten talãlkoznátok?
2017. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon rágörcsölsz. Kicsit kapcsolj ki és minden rendben lesz.


Ugyan ilyen helyzetben vagyok csak lányba. Nekem is hiányzik a törődés és hogy törődhessek. De ha nem görcsölök rá pikk-pakk kialakulhat valami szinte észrevétlenül és nem is abba szeret majd bele a másik akinek én mutatni akarom magamhogy felkeltsem az érdeklődését.


Ezzel azt akarom neked mondani hogy légy önmagad és ne minden lányban a barátnőt keretsd. Akkor könnyebben megtalálod majd akit igazán szeretsz

2017. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kicsiszivem en 14eve egyedul vagyok szoval ne rinyalj:((( majd talalsz valakit aki nagyon fog szeretni meg minden
2017. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Amire?? Nem akire?? Amig targynak latod oket még tudat alatt is addig felesleges keresned..
2017. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"Epelmeju" mar megint megjott osztani az eszt 😃 egyebkent tenyleg lazuljal, nem vagy lekesve semmirol. A baratnot ne ugy kezeld mint egy letelem, hanem mint egy szemely akivel megoszthatod az oromod.
2017. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a rágörcsölés semmit nem használ! De nem tudom elképzelni, hogy egyszer összefutok valakivel, ha nem gondolok rá! Ez nálam lehetetlen, mert introvertáltként elég nehéz, nyugodt maradnom egy tömegben. Az a lány aki engem meglát reggel a buszon, tutira egy idegbetegnek gondol engem, mert a reggeli pánikos arcom, nem jelenthet mást :) De megpróbálok, nem rágörcsölni, magammal törődni és nem tárgynak nézni a lányokat! Bár eddig sem néztem annak! ÉS igen, ne nézhetem bennük a barátnőt sem. :/
2017. máj. 23. 07:16
 8/20 anonim ***** válasza:
Akinek eleve nem volt kapcsolata az mit szóljon? 😂
2017. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Biztosan igazad van 78%os, vagy szólítsalak aznak? Elvégre ez nem sértés (az ez itt nem te voltál) igaz? Végülis csak tárgyaknak szokták azt mondani, hogy ez meg az, de akkor gondolom nyugodt szívvel elviseled, ha valaki azt mondja ezzel megyek, vagy nézd ott van AZ és társai... A sok kretén meg egyetért veled, mert nem bírja értelmezni, de ezt egy nyelvtan dogában úgy ahogy áthúzná a tanár, azért alapvető dolgokat igazán tudhatna AZ ember (ilyen használatban helyes, mint azt látod) Amire.......

Amúgy meg a kérdést elolvastam mostanra és egyértelműn szánalmas módon függesz a kapcsolatoktól és azt hiszed mindenre megoldást jelent ezért akarsz annyira, remélem nem találsz, hogy ne tudj ráakaszkodni senkire sem.

2017. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Remélem neked sincs csajod! Nem tenne neki jót egyáltalán, ha egy ilyennel lenne!

Amúgy meg igazad van tényleg függő vagyok! De el kell ezt fogadni és nem sértegetni a kisebbet, mert ezzel nem segítesz! Én tudom, hogy ilyen vagyok és kész! Nem tehetek semmit!

2017. máj. 23. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!