Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki?

Figyelt kérdés

Annyi lány van , akik akarnak valamit ,de nekem nem jönnek be és nem tudnék olyannal járni , aki nem tetszik :/ félek örökre magányos leszek..

Pl. diszkóban tökre bejön egy csaj részegen , aztán meg ha kijózanodok akkor már nem.. :/

Miért van ez?

És ha valakivel alakulóban van a dolog akkor hamar ráunok , ha nem tetszik és nem szeretem :((

16/f



2017. júl. 10. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Na nekem is így van sok srácnak kellenek de nekem egyik sem !.. Lehet hogy az igazi meg nincs koztuk :) 16/L
2017. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert még nem láttál engem
2017. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen részeg bulizós csajok jönnek be....grat... nem csodálom a kiírt kérdésedet. Túl sokat akarsz, vagy magadat tartod túl jónak. Talán ne a jól kinéző részeg csajokra menj, hanem józanul valami nyugisabb helyen simerkedj, és ne a külsőségekre menj.
2017. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne feltétlen azok közül keresgélj akiknek bejössz, nézz körül úgy bárhol, járj nyitott szemmel és akadni fog valaki aki hozzád illő, számodra igazán különleges és ezáltal tetszeni is fog, nem unsz rá. Az is különlegesebbé teheti a számodra, ha nem csak szólsz két szót és máris megkaptad, hanem kell is tenni azért, hogy ő is felfigyeljen rád.
2017. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as nem a lányra értette,hogy részeg hanem magára.
2017. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!