Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudna egy fiatal srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudna egy fiatal srác ismerkedni pécs környékén hol vannak olyan helyek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Pécsen rengeteg lehetőség van. Én is pécsi vagyok és egy csomó helyen lehet ismerkedni.
2017. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor sorold légyszi, mert én pécsiként egyet sem ismerek. :D
2017. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt tök sok sportolási lehetőség ,egyesület van ,ahol lehet ismerkedni.

Vannak beülős helyek ,ahol ha van merszed oda mehetsz lányokhoz.

Van egy rakás iskola.

Szórakozóhelyek ,színház , stb.

Igazából azon múlik hogy van-e merszed leszólítani lányokat ,es van-e jó,laza dumád amivel megfogod őket.

Onnantól kezdve ,akar buszon ,buszmegben és gyakorlatilag bárhol ismerkedhetsz.

2017. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi, remélem a kérdezőnek segít. Mert én lányként kérdeztem. :D
2017. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a gond hogy utcán buszom meg ilyen helyeken odamenni egy lányhoz és leszólitani háát nem igen megy. buliba megy simán de ott olyan normális rendes lányt nem találtam amilyet én keresek
2017. júl. 11. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:

17/F

Sok lehetőség van. Már a 3-as válaszoló is felsorolta. Ami igaz, hogy csak úgy random odamenni bárkihez/bárkikhez és ismerkedni az piszok nehéz és általában ez nem szokott bejönni ha csak nem vagy egy Johny Deep vagy Brad Pitt.

Próbálgasd a 3-as válaszoló ajánlásait, hátha sikerül majd vmelyikkel.

A 2-es válaszoló meg sztem ha jól értettem úgy érted, hogy egy olyan helyet sem ismersz ahol normálisabb emberekkel ismerkedhetsz. Ugye? :D

Őszintén, mert ha ezt, én se nagyon. :D

2017. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as vagyok.

Hidd el bulikban is vannak rendes lányok. Én például járok el bulizni és normális is vagyok csak a szórakozóhelyeken a srácok többnyire nem komoly kapcsolatot keresnek.

Pont ezért nen nagyon állok le senkivel ,mert nem vagyok az a típus.

Baráti körben kerdezz körbe hogy vannak-e ismerősök ,barátkozz új emberekkel. Én egy barátnőm révén rengeteg embert ismertem meg és amúgy meg hatalmas a városban a kapcsolati összeszövődés:D

Olyan emberekről tudtam meg hogy ismerik egymást akikről aztán tényleg nem gondoltam volna.

2017. júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék hogy ha pl buliban úgy mész oda csajhoz ,hogy táncolni akarsz vele ,akkor ne is lepődj meg hogy a lány táncolni fog veled. Attól hogy nem lök el rögtön még nem lesz valaki r**banc.

Saját magamat és baráti körömet tudom példának felhozni. Velem is előfordult már hogy srác odajött táncolni ,én meg rövid ideig tancoltam is vele (bár max ilyen 5 perc volt) de másba nem mentem volna bele. Tehát lehet hogy azért jött oda h megdugjon ,franc se tudja de nyilván olyasmibe nem megyek bele ,meg nem megyek el vele sehova.

A tanc az meg ,nem akkora dolog ,bulinak kb. ez a lényege.

2017. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo rendben köszönöm megpróbálkozok vele nem tudom sikerrel járok-e táncház van pécsen ott megpróbálkoznák?inkább
2017. júl. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!