Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a fiatal, színház...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a fiatal, színház iránt érdeklődő/színésznek készülő fiúk?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem egy ilyen srácra lenne szükségem, de nem ismerek egy fiatalabbat sem. (16/l)

2015. aug. 28. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segíteni, hogy itt nem. Mivel nem írtak valami sokan. Amúgy iskolákban szokott lenni ilyen szakkör ott próbálkozz, vagy járj ilyen típusú előadásokra.
2015. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy probald a Nemes Nagy Agnesben vagy a Vorosmartyban vagy nehany musical studioban...pl aranytiz mg nem tudom:D na ott vannak azok a bizonyos fiuk
2015. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Debrecen, Ady Endre gimnázium
2015. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pécsi JPG-ben a barátom a gyerekszínpadon játszott már sokat, (14) mi ketten (valaki mással) inkább a filmipar feléérdeklődünk. Csak hogy tudd, vannak még ilyen srácok ;)
2015. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a színházakat de nem szeretek szerepelni. Szeretek beülni egy előadásra és szívesen összeraknám a hangtechnikát egy előadásra, mivel ez a hobbym. :)
2015. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!