Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Na szóval. Én egy 15 éves fiú vagyok, 187 cm magas és 98 kiló (amire egyébként mondták egy páran hogy nem látszik meg rajtam). Nincsen páva hajam, csak sima rövid. Nem vagyok izmos (habár most kezdtem el kondiba járni). A személyiségemről annyit hogy ha egy lány megtetszik akkor én szinte egész nap írok neki vagy vele akarok lenni, nem vagyok annyira humoros és visszahúzódó típus vagyok, az önbizalmammal is van egy kis gond, viszont kedves vagyok, és mondták páran hogy jól el lehet velem beszélgetni, de idegesítő is tudok lenni. Utálom a piát és az alkoholt. Kedvenc zenei műfajom a rap meg a house, és szeretek focizni. Bács-Kiskun megyében élek egyébként.

2017. júl. 11. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem lehet tetszenél csak Pesti vagyok :/
2017. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mcrgt2 ***** válasza:
A megyénk szégyene😂😂😂jolvan na csak hulyeskedtem. Hát lehet tetszel egy két lánynak csak nem vetted még észre kezd el csajozni ne várd hogy egyböl legyen ezert tenni is kell méghozzá leginkább azt hogy probalsz mindig a legkedvesebb lenni meg minden ilyen
2017. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem jó helyen keresed . 15 /L
2017. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért az a 98 kiló lehet kicsit sok. Én ugyanekkora magassághoz vagyok 79-80kg és még rajtam is látszik kis súlyfelesleg pedig én sportolok napi szinten.
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a pia és az alkohol között?
2017. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Uhh össze kavarodtam xd

Azt akartam írni hogy utálom a cigit és az alkoholt

2017. júl. 11. 20:34
 7/12 anonim válasza:
0%
Megnyigtatlak a pia meg az alkohol ugyanaz xdd😂
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 évesen 98-kiló nsgyon sok. Én annyi idősen voltam 86 és még akkorbis pufinak tartottam magam. Jelenleg 21 évesen spirtosan 183 centimmel vagyok 85 kiló. Szóval nagydarab vagy, ezért vagy taszító.

15 évesen nem szereted az alkoholt...ki hitte volna. Dagi vagy, és félénk. Ez nálad a baj.

2017. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia.próbálkozz meg csajozni szerezz önbizalmat és mindig legyél kedves segítőkész a csajokkal szemben legyen érdekes témád valami hobbid és ne untasd a csajd hogy csak te beszélsz kérdezgesd is nekem enyi at tanácsom ne add fel hajrá és csak előre.szia
2017. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Próbálj meg önbizalmat gyűjteni és nyitottabb lenni, youtube-on nézz ilyen témában videókat hátha az segít és ha tudod, hogy néha idegesítő vagy próbáld meg észre venni magad az olyan helyzetekben. Talán külső dolgokban az öltözködésen változtathatsz ami előre lépést jelenthet, de ez is úgyis egyén függő kinek mi tetszik. Meg próbálj inkább személyesen ismerkedni és érdeklődő lenni, de azért magadról is mesélhetsz néhány dolgot a nélkül, hogy kérdeznek. 15 évesen még nem maradtál le semmiről és biztos fogsz találni egy lányt aki így fog szeretni ahogy vagy csak türelem.Sok sikert! :) 18/l
2017. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!