Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam a volt barátom nélkül, pedig szinte csak fájdalmat tudott nekem okozni, szerintetek az hiányzik hogy valakinek fontos legyek, szeressen, vagy ő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit több infóra lenne szükség e probléma felderítéséhez! Végülis mennyi ideje szakítottatok? Meddig tartott ez a kapcsolat? Meddig jutottatok? Összeköltözés,vagy csak egyik itt-másik ott lakik? :) Sokminden belejátszik ám ebbe az egészbe,valójában egy szerettünk elvesztése (nem halálra gondolok),mindig fájdalmas főleg ha fontos is volt számunkra! Szenvedünk egy ideig,de az idő mindent megold ;)
2014. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz ember de én a hibáival is szerettem..
2014. szept. 4. 16:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem laktunk együtt, pár hónapos kapcsolat Volt
2014. szept. 4. 16:58
 4/7 TheHologram ***** válasza:
Miért okozozz fájdalmat? Lelkileg?
2014. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggés. Keress egy normálisat.
2014. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a baj, hogy nem egy nő van így, hogy az a férfi hiányzik neki, aki bántja,megalázza, kihasználja. Ha meg egy rendes fiú szeretettel, törődéssel, odafigyeléssel közeledik felétek, akkor általában azt le se szarjátok. :)
2014. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a kapcsolat, az hogy valakinek fontos vagy. Az hiányzik neked, nem pedig az a férfi. Keress egy másikat, és megtapasztalod. Nekem is hiányzik a volt csajom. Pedig sok hibája volt. De reggelente olyan jó volt mellette ébredni. Érezni az illatát. Még napok mulva is magamon éreztem egy átszeretkezett éjszaka után. De talán nem is ő hiányzik, hanem az érzés, hogy fontos vagyok valakinek. És a tudat hogy nem egyedül kell ágyba bújnom. És azért jó dolog, ha van egy szerető társ, akit kinyalhatsz ha kedved szottyan. A volt csajommal bárhol és bármikor. Ez is hiányzik nagyon.
2014. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!