Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lehetőleg rock vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lehetőleg rock vagy metál szám, aminek arról szól a szövege, hogy a bizonyos szövegíró rohadtul szerelmes egy személybe, de a személyt ez egyáltalán nem érdekli?

Figyelt kérdés
Szólhat akár arról is, hogy lehetetlen hogy összejöjjenek, vagy hogy ő nem érzi magát elég jónak a másikhoz, de fontos, hogy semmi olyasmi utalás ne legyen benne, hogy valahol mélyről van benne egy remény hogy a másik is ugyanazt érzi iránta

2017. júl. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedved beszélni privátban? :) Sajnos nem tudok segíteni, ami a zeneszámot illeti, de nagyon szívesen "meghallgatnálak".
2017. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam :


.Three Days Grace - Over and Over, ez kb. arról szól, amit kérsz. :)

.Three Days Grace- Let It Die, ezt akkorra tartogasd, amikor túl vagy a depiérzeten, és ki akarsz lépni belőle.

.Three Days Grace - On My Own, ez arról szól, hogy nem felelt meg a párjának, és elege lett belőle.

.Ashes Remain - On My Own, ezt tartogasd akkorra, ha rosszabbra fordulnak a dolgok <3

.Joel Faviere - Care, ez igazából szakítás utáni zene, de arról szól, hogy a szerelmes fél még mindig érdeklődik a másik iránt... viszonzatlanul.

*megjegyzés: Kerestem a Get Scared nevű bandánál, de pontosan ilyen témájút nem találtam, ettől függetlenül lehet, hogy van, és szerintem nagyon jó alterrock-emo banda, szóval ajánlom őket. :)*

.Joel Faviere - Alright, bár nekem személy szerint ez a zene nem tetszik, de arról szól, mint amit szeretnél. :)

.Radiohead - Creep, nem ismerem ezt a zenét, csak találtam, de témához illő.

.Billy Talent - Surrender, ez iszonyat jó szerintem, illik is a témához. Neki rengeteg jó száma van hasonló témákban. :)

.Simple Plan - Addicted, ez picit gyorsabb, meg retro, de nem rossz. :)

.Muse - Sing for Absolution, ezt keresés közben hallottam először, de tetszik, bár lassabb annál, mint amit általában szoktam hallgatni.

.Hollywood Undead - My Black Dahlia, bár ez inkább arról szól, hogy valaki megbánta a szerelmet (amit egyébként nem viszonoztak), de valamilyen szinten kapcsolódik a témához, és imádom, ahogy mindent beleadnak a rap részeknél, mármint... tényleg lehet hallani a lelki fájdalmat a hangjukon.

.Slipknot - Vermillion Pt. 2, elég érdekes szám a Slipknottól, mikor először hallottam nagyon meglepődtem, nem ezt szoktam meg tőlük. :)

.My Chemical Romance - "Helena", de gondolom ezt nem kell bemutatni.

.Goo Goo Dolls - Big Machine, találtam, nem tudok véleményezni, jelenleg hallgatom, nem tűnik rossznak.

.Rise Against - Everchanging, Rise Against régi hangzással... elég érdekes, nem rossz, nem is jó, átlagos punk-rock-love zene.

.Ghost Town - I'm Weird, ebben a viszonzatlan szerelem beteggé/zavarttá változtatja a fiút, nekem tetszik.

.RED - Already Over, nem ez a kedvenc számom tőlük, de releváns szám témát nézve.


Ha lány vagy, akkor elnézést, hogy eddig csak fiú énekeseket/fiúk problémáiról szóló zenéket küldtem, sajnos SZINTE csak ezeket ismerem, viszont adok egy ilyet is:

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die :)


Ha szeretnél beszélgetni a dologról, akkor nyugodtan írhatsz, szívesen beszélgetek, de ha a tökéletes zenei ízlésemről akarod mintázni a Tiéd, abban is benne vagyok.

Vagy lehet túlgondoltam, és nincs is semmi gond, csak szimplán ilyen számokat keresel, na mindegy, már itt van, remélem valakinek jó lesz. <3

2017. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem olyasmi, amire gondolsz:)

https://www.youtube.com/watch?v=eUMwFaXTM3s

2017. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :)
2017. júl. 14. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Rotting Teeth - Fog Love
2017. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!