Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább üljek itthon és siránko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább üljek itthon és siránkozzak vagy próbáljak meg élni? 20/F

Figyelt kérdés
Sokkal könnyebb itt olvasgatni a sok szerencsétlen ember kérdését és válaszát mintsem elmenni és tenni valamit az ügyért. Néha még bele is tudok gondolni komolyan, hogy nekem ezt dobta a gép és egyedül fogok élni ezután is ha eddig így éltem. Máskor meg ott van a gondolat, hogy csak tenni kellene valamit mert később már nem lehet ezt az időt visszahozni. Ilyenkor aztán megint csak arra jutok, hogy ez van és inkább ülök itthon tovább depressziós hangulatba azzal nyugtatva magamat, hogy úgyis szűz leszek mindig mert el sem hiszem, hogy egy lány velem fog lefeküdni, pont VELEM!? Ha jó pasi lennék akkor jönnének a lányok állandóan nem kellene egy lépést sem tegyek értük.

2017. júl. 15. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már a hozzáállásod is sugallja, hogy mekkora semmirekellő vagy.
2017. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom.
2017. júl. 15. 22:01
 13/17 anonim válasza:
Hol is kezdjem.. Hát ahogy látom van hova fejlődnöd. Itt most nem feltétlenül arról beszélek hogy nincs barátnőd,hanem arról hogy egyáltalán nem vagy kibékülve önmagaddal. Hogy várhatod el hogy valaki szeressen amikor még te sem szereted magadat. Csak olvasd vissza miket írtál le magadról, te akarnál ilyen emberrel lenni? Nyilván nem de nem kell elkeseredni. Ha fejben eldöntöd hogy megváltozol és elfogadod magad akkor szépen megoldódik minden problémád köztük a barátnő dolog is.
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát... Persze, hogy nem szeretnék ilyennel lenni, meg az is igaz, hogy magamat sem szeretem. Elhatároznám én bármikor akár most is ha lenne mi motiváljon vagy lenne valami kiemelkedő az életembe ami erre okot adna és önbecsülést. Ezek hiányában csak így egyik percről a másikra ha nem is egoista de egy "önszerető" személlyé változni, nem is tudom, abszurdum. Ilyen állapotban még szép, hogy nem szerethetne senki ugyanis nincs miért megtegye. Ahogy az úriember válaszolta, egy párkapcsolatban a két fél kiegészíti egymást és nem lehúzza.
2017. júl. 15. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy az autók sem úgy érik el a sebességet, hogy rögtön gyorsak. Van egyes, kettes, ... És utána vagy 100-on ötösben. Szintugráskor kicsit elbizonytalanodhatsz (keresed a fokozatot).

Ne várj magadtól rögtön nagy eredményt.

2017. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj meg nem ilyen kerdest foltenni es egy eletet keresni.
2017. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem vagy egyedül en is hasonlo problemakkal küzdök.
2018. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!