Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék találni egy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni egy nekem illő lányt?

Figyelt kérdés

Szóval 9.-es leszek, és igen, nem volt még valódi "párkapcsolatom". Az utóbbi években mindig csak egy lány után loholtam, majd végre megértettem, hogy szegény az IQ szintem felét se éri el (most minden nagyképűséget félretéve).


Vidéken lakom, nem is volt túl sok esélyem új lányokkal találkoznom, viszont szeptembertől Pestre fogok suliba járni. Ha nagyon akartam volna egy semmitmondó Facebook-érdekkapcsolatot, vagy ilyen gyerekes hülyeséget akkor már rég lett volna, de nekem soha nem volt ilyenekre szükségem. Én mindig is találni akartam magamnak valakit, akivel beszélgethetek, jót szórakozhatok, de főképpen szerethetek.

Hányok a mai hátsómutogatós, szelfizős netribizliktől. Ha minden lány ilyen lenne, sokkal szívesebben halnék meg egyedül, de reményeim szerint még létezik az a bizonyos szűk réteg.


Álmaim nője (jelenlegi álláspontom, és korom szerint), egy olyan lány akivel találok közös témát (talán érdeklődési kört, bár ez szerintem csak konfliktusokat szülne), tisztelhetem, és ő tiszteletben tartja, ha én udvarias, kedves, de lehetek önmagam, mindenen elszórakozó is. Vagy röviden egy értelmes, kedves lányt.


Kár, hogy az általam leírt dolgok már olyan ritkának számítanak mint a fehér hollónak a kongói őserdőben, de remélem lesz szerencsém.


És akkor a bonyolult dolog. Hol találok ilyen, vagy hasonló lányt?

Köszönök előre minden segítséget.



2017. júl. 16. 19:42
1 2
 1/14 I noor Y ***** válasza:
39%

Az iq nem szamit ha 110 folott van mar regen jo abbol mar sokmindent kilehet hozni ha jo szemelyiseggel parosul

Az EQ sokkal fontosabb

2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy pont a legjelentéktelenebb részét találtad meg a novellámnak ;) ezért szeretem ezt a gyakorikérdéseket, mindig találnak, és találok én is valamit, amibe bele lehet kötni.
2017. júl. 16. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az új sulidban lesz ilyen,ki tudja :))
2017. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 I noor Y ***** válasza:

Draga kerdezo

Ha nem figyelsz a reszletekre es nem erted meg milyen sok rejlik bennuk akkor az egesz sem lesz jo

2017. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 I noor Y ***** válasza:

Most olvasatam el a teljes leirast

Barcsak ne tettem volna

Az latszik h sokmindent lenezel es nehol tul hanyag vagy, neha mar pokhendi

Nem bantasbol mondom de neked ahhoz a lanyhoz meg formalodni kell

2017. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem probléma, megkaptam már elégszer, hogy egy egoista szar alak vagyok ;) de azért köszönöm, hogy anonym létemre is ugyanazt kapom, mint a valóságban.
2017. júl. 16. 20:31
 7/14 I noor Y ***** válasza:
Van erzeked az onsajnaltatasra azt meg kell hagyni viszont azt felre erted h a kritikaval nem rombolni akartam hanem epiteni , lehet h mashog y kellett volna fogalmaznom h vilagos legyen
2017. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van, hadd örüljek már magamnak, elvégre senkit nem érdekli ;)

De ahogy látom már sikerült le is hülyézned. Viszont ha annyira építő volt a "kritikád", szerintem jobban jártunk volna, ha rám hagyod, hogy fogom fel.

2017. júl. 16. 20:58
 9/14 I noor Y ***** válasza:

Nem...nem hagytam rad mert mi hasonlok vagyunk par eve mikor annyi voltam mint te ugyan igy gondolkoztam. De sikerult valtoznom kulonbozo dolgok hatasara es ezzel mindenkinek jobb lett

Igen...okos vagy, ilyenkor nagyon konnyu lenezni masokat es azt.mondani h te mindennek a tetejen vagy de nem szabad meg akkor se ha ugy van

Mivel engem is megcsapott a valtozas szele remelem teged is meg fog , csak reszese akartam lenni

Sajnalom ha rosszul iteltem meg a szemelyisegedet

Es vegul h a kerdesedre is lehyen valasz:

Barhol, barhol talalhatsz ilyen lanyt meg olyan helyeken is ahol sose gondoltad volna. Neha ezek a dolgok csak ugy a semmibol jonnek es ha celszeruen keresed lehet csalodnod kell majd

2017. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt is tudom, hogy nem hiába szoktam megkapni azokat a jelzőket amiket, de azt is tudom sajnos, hogy borzasztó makacs vagyok.

Ha először is így fejtetted volna ki a mondanivalód, elkerülhettük volna ezt a hosszú offolást, de azért köszönöm mind a választ, mind a saját tapasztalataid ;)

2017. júl. 16. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!