Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Nemrég szakítanom kellett a "barátnőmmel".

(Kb 4 hónapig kavartunk de nagyon semmi komoly nem történt) Nagyon​ most nem akarok belemenni a részletekbe, de a lényeg az hogy egy házi buliban megcsalt, melynek én is a tanúja lehettem. Meg máskor is állítólag csinált már mással is egys mást. Na mindegy.

Nem tudom hogy én vagyok most csak ilyen pehhes hogy ilyet/ehhez hasonlóakat fogtam eddig ki. Akikkel nem tudok igazán​ komoly őszinte és tartósabb kapcsolatot kiépíteni. Vagy ez most az én generációm problémája. Nem tudom. De azt tudom és tisztában vagyok vele hogy ez mindig 2 félen múlik és én is hibázhattam sokmindenben és ezt elismerem. Meg hogy előbb magamban kell megtalálnom a hibákat és nem a mai társadalmat okolni ezért meg másokra fogni. De nem értem hogy mégis miért miért nem fontos a legtöbb embernek ilyen idős korban egy őszinte igaz kapcsolat? És a legtöbb emberen azt látom hogy ezt mind szépen telibe szarják. És csak össze vissza habzsolják az életet hétvégente jól bebasznak egyszer ezzel kúrnak egyszer azzal aztán megy a depizés folyamatosan. Megint hétvége megint bebaszás és így tovább...

Tisztelet a kivételeknek, persze. Hétvégente a bulizásokat meg kocsmázásokat meg ilyeneket teljesen jónak tartom amíg nem csinálnak teljesen orbitálisan nagy hülyeségeket és nem csalják meg össze vissza egymást. De a környezetemben élőkre általában nem ez a jellemző.

Lehet én látom ezt teljesen rosszul vagy csak szarok az eddigi tapasztalataim/ilyen hülyék vesznek körbe és azért vagyok ilyen negatív. Meg tudom nem így kéne elzárkóznom és kiontani a lelkemet a gyakori kérdéseknek, de el vagyok eléggé havazva, már egy ideje ahogy ezeken elgondolkodok nap mint nap. De léteznek még normális lányok?


2017. máj. 30. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg vannak még normális lányok, én is annak vallom magam. Másodszor igen két emberen múlik a dolog de azért mindig van más megoldás a megcsaláson kívül. Ha tényleg hibás vagy akkor próbálj meg változni. Én azt tapasztaltam, hogy manapság ennyi idősen nagyon sokan nem tudják kik is valójában, nem ismerik önmagukat. Épp ezért elkezdenek átalakulni a sablonná. Ez egyaránt érvényes fiúra és lányra is. De kivétel mindig lesz.
2017. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen léteznek. Csak nehéz megtalálni őket. Tapasztalatból mondom eddig nem sokan találtak meg ;)

15/l

2017. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kortársadként tapasztalom én is ezeket a jelenségeket, és ez a generáció problémája. Arra, hogy miért nem akarnak komoly kapcsolatot, az a válasz, hogy éretlenek és nem képesek felelősséget vállalni. Jól látod, telibeszarják és fúvel fával ... aztán meg megy a depi. De azt is el kell mondanom, hogy a fiúk se jobbak tehát nem csak kevés a normális lány, hanem a normális fiú is kevés. Léteznek normális lányok, csak nehéz őket megtalálni.

18F

2017. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát barátom. Sok szerencsét. Egyébként vannak normális lányok, csak... nagyon nehéz találni egyet is. Vagy ha találsz, akkor kiderűl hogy egy sablon fiukáé a szíve. Vagy jobb esetben egy normális fiué. De mindegy. Én ma adtam fel a keresést. Nincs értelme kutakdni valaki után. Amúgy van olyan lány is, aki normálisnak mondja magát, de... olyan normálatlan hogy... ki sem mondom milyen. (Az utóbbi kijelentést ne vegyesértésnek az előttem szóló hölgy. Nem rá céloztam.) De te ha akarod keresheted. :) Vagy szerencséd lessz, vagy nem. Ez sors kérdése. Sok szerencsét a kereséshez! :)
2017. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mintha a saját gondolataimat hallanám...

Nálam is ez zajlik le,egyszerüen undorodom ezektől a lányoktól/fiuktól. Meghát a látvány amit egy részeg lány nyújt,s még erre büszkék is...egyszer-egyszer utálom hogy ennyire koraérett vaguok a többihez képes. A kérdésre fókuszálva kiegészíteném az elöttem szólók válaszait annyival,hogy sok türelem kell,mert kevés az érett/normális lány,főleg hogy veled egykorúak nemigazán gondolkodnak ilyenen,a fiatalabb lányok meg annyira se (tisztelet a kivételnek). Én ezt úgy oldottam meg hogy nálamnál idősebb lányoknak udvaroltam,ők komolyan is vettek,s segítettek túllépni a ciki helyzeteken+sokkal nyitottabbak a komolyabb kapcsolatokra+tapasztaltabbak. Nekem inkább pozitív élményeim voltak az idősebb lányokkal.

2017. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkitől a válaszokat. Az utolsónak pedig annyit hogy igazad van. Idősebbekkel érdemesebb lehet próbálkozni, bár az én ismeretségi körömben az idősebbekhez se fűzök túl sok reményt. Ott is elég katasztrófális helyzet van. 😑

Mindegy majd egyszer remélem vhogy rám talál a szerencse.

2017. máj. 30. 21:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Vmikor még nem volt ilyen szar a helyzet itt Pécsen sztem. 1 éve járok ide suliba. És sztem akik itteniek/bejárósok és hasonlóképp gondolkodnak azok értik. Nem ocsárolni akarom mert van benne sok jó is meg szerethető a város, de az utóbbi időben nagyon megváltoztak a dolgok sztem.
2017. máj. 30. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Tele van a nem létező tököm az ilyen kérdésekkel. Igen vannak még ilyen lányok sőt mi több rengeteg ilyen lány van csak nem veszitek észre őket. Hogy miért? Mert általában azok a lányok kötnek le titeket akiken 1kg smink van hétvégente csak a pláza vagy a party és csak azok a dolgok kötik le őket hogy az aznapi ruha összeállítása passzoljon és hogy még Legyen ideje elmenni szoliba is stb. stb. stb.
2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kötnek le túlzottan az olyan lányok akiről beszéltél. Csak, eléggé kiakasztóan sok van az ilyenekből.
2017. máj. 31. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:

A bulizást megértem hogy leszólod, de azt, hogy ennyi idősen miért nem szeretnének sokan egy komoly kapcsolatot, azt már nem. Realista vagyok. Összejövök most egy csajjal, akivel nagyon jól kijövök. 99% hogy nem maradunk együtt életünk végéig. És miért hagynék ki fiatalon egy csomó jó csajt, csak azért hogy legyen egy komoly kapcsolatom ami úgy is véget ér? Tudod, én úgy vagyok ezzel, hogy akivel jól kijövök annál ahelyett hogy bepróbálkoznék, csak össze barátkozok vele. Mert ha egy olyan csajjal akivel jól kijösz, nem most jöttök össze, hanem mondjuk 26 évesen, akkor nagyobb az esélye hogy együtt maradtok, mind a ketten érettek lesztek már. Megcsalás nagy valószínűséggel nem fog előfordulni ha mindketten már kiéltétek ezt a korszakot régen.


Szerintem több értelme van annak,ha utolsó szabad éveidet azzal töltöd hogy lefekszel jó csajokkal, haverokkal sok időt töltesz, sportolsz, élvezed az életed, szabad vagy. Nem éri meg egy komoly kapcsolatba bele menni ilyen fiatalon, mert úgy is szakítani fogtok. Ha nagyon nagyon maximum van 10% esély arra hogy együtt maradtok, akkor se éri meg. Még mindig kevés 10% arra hogy a fiatal korod legjobb éveit egy párkapcsolatba öld.

2017. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!