Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék bujós lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék bujós lányt?

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy olyan lányt találni aki ilyen bujós az mindig odabujna hozzám.

20F



#lány #pár #társ #bujós lány
2017. júl. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
bújócska versenyen
2017. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát de mi van ha máshoz is bújik? :)
2017. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak szimpátia kérdése a lány mindig eldönti kihez akar bújni aztán egyszer csak belefásul. Mondjuk nekem volt egy, aki úgy bújt hozzám. De az úgynevezett barátjai illetve tiszta barátjai lebeszélték rólam, illetve itt volt az élet is aztán DURR Robbant az egész, mert sokan közbeszóltak és senkinek nem tetszett. Az a gond én az utálom a mai emberekben,hogy beleszólnak a szép dolgokba is. Majd ha együtt lesztek szerintem próbáljátok azért kitartani a dolgokat. Annak nincs értelme, ha csak vesztegetitek egymást.
2017. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megismered és megtudod mennyire bújós:)
2017. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen :3

(De szerintem en tul fiatal vagyok hozzad 😢)

2018. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!