Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a gyökerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a gyökerek jobban bejönnek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Lányok miért van az hogy többségében a gyökerekre(bunkó paraszt aki szarba se vesz) buktok persze tisztelet a kivételnek, miért kerülnek hátrányba a kedvesebb, mondhatni lovagiasabb srácok, mint pl jómagam? 17F

2017. júl. 18. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés ezt én sem tudom... 17f
2017. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából ezt mi lányok se tudjuk megmondani. Szerintem több az izgalmas dolog meg a kihívás hogy mi megtudjuk "változtatni" a srácot + lehet kissé mazochisták vagyunk. De ezek csak tini korban vannak ha elérjük a 20-as éveinket nem hiszem hogy a rossz fiúk jobban be fognak jönni nekünk.
2017. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem, bár lehet azért mert én a kivételbe tartozom :D

16/L

2017. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 I noor Y ***** válasza:
100%
En is fel akartam tenni ezt a kerdest na de csak varj. Igaz kicsit mashogy.
2017. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, ami még kimaradt de hozzá tartozik az az hogy sokan rinyálnka hogy "miért nincs végre egy normális srác" közbe pedig azokat hajtják el a hogy a gyökerekkel legyenek...
2017. júl. 18. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem az olyanok nem jönnek be, nagyon nem szeretem ha valaki bunkó főleg hogy ha én teszek érte ő meg oda se figyel rám. Azokat hagyni is szoktam. Vagyis őket

16L

2017. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit most írni fogok általánosítás, szóval tisztelet a kiviteleknek:


Ez az egész egy ördögi kör. Mindenkinek a helyes fiúk, szép lányok kellenek ilyen korban (később is valamennyire, hisz' külső megfog, belső megtart). A paraszt, menő fiúk jól néznek ki, a buta, liba lányok csinosak (mivel szinte csak ezzel foglalkoznak). Ugyanakkor a kis "átlagos, szürke" emberek akik kevésnek hiszik /vagy elhitetik velük, hogy kevesek/ magukat azok ácsingóznak a hierarchián fentebb állók után, mert azért mindenki tartja magát annyira, hogy ne egy bányarémmel jöjjön össze (illetve ne a legstréberebbel, a legpattanásosabbal, a legalacsonyabbal/magasabbal, stb.) Ezért aki a legmenőbb az a "kategóriájából" jön össze, a 2. legmenőbbek ugyanakkor már az 1. szintesekre hajtanak, de a harmadikok a másodikokkal is megelégednének; de alább senki se ad.

És lehet, hogy aki nem olyan menő az okosabb, udvariasabb, csendesebb, de még lehet szebb is. A kamaszok társadalma főként a kapcsolatokból állnak és jókat csak úgy lehet szerezni, ha bevállós vagy, nyitott, néha (vagy nem néha) pofátlan, gazdag (többnyire- természetesen anyuciék pénzéből), megveszed a legtrendibb cuccokat- és akkor már az se számít, ha lófejed van.

És mindenki teszi a másiknak a szépet, ha kell, ezért kedvesnek tűnik mindenki. Aki meg nem játssza meg magát az meg csak úgy érzi, hogy kimarad mindenből és ő is csak sóvárog "az eggyel felette lévőért".

Mert általában már 2.,3. szinten rendesek is vannak. De senki se akar alább adni. Mert azzal az általa kiépített rendszere sérülne, a rangja lejjebb csúszna.

A lányoknál meg ez valamiért még fontosabb. A barátnők hatása is sokszor nyomasztó.

A fiúk meg gyakran naivak sok esetben elvakítja őket egy lány szépsége, vagy az álarca.

És ez nem feltétlen tudatos, hogy te 5-ös vagy és azért nem választalak. Nem ilyen gonoszak a tinik se. Sokszor ez azon alapul, hogy nem ismerik egymást, és ezen nem is nagyon lehet választani, mert ez már az első közös tanévre kiépül, láthatatlan válaszfalak húzódnak. Persze egy szint differencia néha még belefér, de több sose.


És legyünk őszinték. Bármilyen szinten is állunk mi se jönnénk össze az osztály legcsunyábbjával, legstréberébbel...


Még egyszer TISZTELET A KIVÉTELNEK! Ez az én személyes meglátásom.

2017. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenek a rossz fiúk.
2017. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem kell sajnálkozni haver, ezt nem szeretik a lányok. ;) Legyél egyedi, határozott, legyen egy jó kiállásod, legyen életkedved és máris valaki elkezd érdeklodni.
2017. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert a gyökerek mernek a szexről beszélni, és bátrabbak, ha föl idegesíti őt a barátnője megveri, ami fáj a lánynak de kicsit jobban tiszteli utána. Ja és a bunkók nem hordják a tenyerükön a lányokat, nem viszik étterembe, nem vesznek nekik drága cuccokat stb. Ezért szeretik őket
2017. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!