Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak bejönnek a karatés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a karatés fiúk?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon NAGYON sokan mondták hogy rohadt nagy izmom/bicepszem van. És szerintem is :D meg van elég erős hasizmom ezt is sokan mondták meg kockák is vannak rajta. Ne gyertek azzal hogy azért látszik mert soványka vagyok mert ez nemigaz. Itthon is szoktam edzeni nem is keveset és ez számomra nagyon fontos! Ez bejön a csajoknak? Nem vagyok verekedős egyátalán, de nagyon látszik sok ember szerint hogy edzek, meg karatézom is. Iskolában hülyülök de egyátalán nem használok ott ilyeneket. De imádom, egyszerűen a sport és az edzés a szenvedélyem és félek hogy megilyednek a lányok tőlem mert ilyen vagyok. Mégegyszer, nem verekedek de látszik hogy ezt űzöm

2016. szept. 21. 21:38
1 2
 1/16 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
A 13 éves kemény csávónak akkora bicepsze van, hogy megijednek tőle a csajok. Hát öcsém. Ha csaj lennék, futva és sikoltozva menekülnék mert megjött a punciromboló.
2016. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az izom akkor látszik IGAZÁN ha befeszítem, de akkor is egy csöppet ha nem. De ne egy testépítő alakatára gondoljatok :D nagyon ne
2016. szept. 21. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha,ennyit önfényezed magad az nem fog bejönni a lányoknak,senkit sem érdekel az izmod meg ezek csak az olyan lányokat akik külsőre mennek..én meg lábteniszezek tudom a spárgát és bárkit arcon rúgok..és akkor mivan? Egy kapcsolatban nem lesz jelentősége max megvéded a csajt..ennyi,először a Beképzeltséged dobd el és kész is vagy
2016. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
és te is emberméretű szalbazsákon gyakorolsz?
2016. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak azért mert imádom a sportot de tv be lőszert se nézek róla
2016. szept. 21. 21:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Ki kérdezte,hogy mit nézel a TV-ben?
2016. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmit se*
2016. szept. 21. 21:44
 8/16 A kérdező kommentje:
Mit csináljak akkor?
2016. szept. 21. 21:45
 9/16 Marci/2000/ ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen ez ilyesztő lehet a lányok, vagy bármilyen korosztalyodbeli számára, van akinek ez nagyon unszimpatikus, de szerencsedre vannak csajok akik erre buknak és most nem az állítólagos izomzatodról, hanem a beképzeltségedről beszéltem 😊 16f

2016. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

tehát azt kérdezed, hogy aki egész nap a testével foglalkozik, és azzal művészkedik, az tetszik-e a lányoknak:D Hát komám nem csak külsőségekből áll egy ember, és rólad meg szinte csak ilyeneket tudtunk meg:D


Mondjuk a kérdésedre nem tudok válaszolni, mivel fiú vagyok, de szerintem ez önmagában így semmit nem számít amit leírtál, vagyis jobban inkább attól függ, hogy milyen belsővel tudod színezni.

2016. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!