Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyáltalán olyan fiúk akiknek az erősebb testalkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az erősebb testalkatú mit jelent neked??
2017. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy erősebb?
2017. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kövér, de van rajta egy pici felesleg.
2017. júl. 18. 22:11
 4/13 anonim válasza:
100%
Igen én pl szeretem. Jobban. Sokkal jobb mint a sovány lányok.
2017. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ugy korrekt :D nekem is az jön be... és a legtöbb haveromnak is :D
2017. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó legalább vannak még ilyen fiúk :D
2017. júl. 18. 22:22
 7/13 I noor Y ***** válasza:
100%

Mindenfele ember van mindenfele izlessel

Vannak akiknek a csontik tetszenek vannak akiknek a teltebbek valakinek az atlagos

Aztan ott vannak a testreszek: kicsi kerek fenek vagy nagy kerek ( a lapos altalaban nem jo) aztan valakinek mindegy h milyen formaju a mell csak nagy legyen aztan vannak akik inkabb a kisebb formas cuki melleket preferaljak. Vkinek a szeles vallu nok jonnek be akik pl sportolnak vmit valakinek az jon be hogyha ugymond torekeny ( el tudjatok kepzelni) aztan vannak a testalkatok korte a homokora a molett vagy mi a fa,sz meg a tobbi.

Aztan ott a magassag vkinek szexi ha magas a lany vkinek az alacsonyabbak jonnek be

Na jo abbahagyom de ezen az eros testalkaton besirtam

Ja igen es van az a fiu akinek te vagy a legszebb

2017. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi szerintem az izmos lányokat részesíti előnyben, meg ha nem is mondják ki. De azért elvétve van akinek bejön ha van felesleg a lányon, persze ki mit ért erősebb testalkaton :)
2017. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ne fát vágjon, főzzön :D
2017. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
erősebb testalkat.. egy ujjab szanalmas probalkozas egy kover lanytol akin alitolag egy pici felesleg van.. meg neznem mi az a pici.. nem nekem egyaltalan nem jön be.. a torekeny lanyokag preferalom.. 17/f
2017. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!