Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyáltalán olyan fiúk akiknek az erősebb testalkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az enyhén duci lányok, de tuti elutasítanál a vékony testalkatom miatt.
2017. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem ha arányos testalkatú, magabiztos, jó humorú lány, akkor azért akad fiú jelentkező.
2017. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az erősebb testalkat, ha az izom, akkor nagyon jó! Nem szeretem az olaj-típusokat, akik folynak szerteszét.

Egy izmos lány sokkal izgatóbb számomra, és társként is kitűnő, mert soha nem lehet tudni, mikor segíthet egy váratlan pillanatban éppen az erejével. Meg hát az is igaz, hogy alkalomadtán képes helyrebillenteni (akár helyrepofozni) a párját).


No de a gyöngédebb lányok se pánikoljanak, ők is szeretetre méltók.

2017. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!