Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 16/F

Figyelt kérdés

Komolyan mondom , nem tudok sehol sem ismerkedni. Járok sok helyre, moziba, plázába, diszkóba, kocsmába, suliba, szóval kb. mindig mindenhova, buszozok is sokat, de én sehol nem találok magamhoz való lányt :/

Egyszerűen nincs olyan hogy megtetszik valaki, pedig nem nézek ki rosszul( ÁLLítólag) sok lány írogat nekem facen, gondolom élőbe nem mernek kezdeményezni, mert olyanok szoktak általában bejelölni ,akiket láttam a multkori buliba vagy bárhol máshol..

Pedig diszkóban is mindig táncolok a lányokkal meg stb.. de semmi komoly nem lesz belőle.. sose..

Pedig úgy örülnék már egy komoly kapcsolatnak, de egyszerűen nem megy.. Valahogy mindig ráunok minden csajra, és nem is érzek irántuk szerelmet.. Voltam már szerelmes, vagyis még mindig ugyanabba a szerencsétlen lányba vagyok szerelmes már 5-6 éve.....


Ti hol ismerkedtek ???



2017. júl. 21. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ki a föntieket. Interneten regisztrálj. Egyébként pedig, veled van a baj, szólítsd le azt a lányt. Én is szerelmes voltam egyszer egy 13 éves lányba, és én 10 voltam. 10 év múlva rám írt, és beszélgettünk. Most 19 éve házasok vagyunk.
2017. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!