Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek is rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is rossz hozzáállás, mi a véleményetek erről a gondolkodásmódról?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 17 éves srác vagyok (lassan 18), és még soha sem volt semmilyen kapcsolatom lánnyal, szó szerint, testileg és érzelmileg sem volt semmilyen a viszonozatlan szerelmet leszámítva.



Pedig én próbáltam minden alkalmat megragadni az ismerkedésre ha szimpatikus volt egy lány, de csak elutasítást kaptam, vagy előtte átb*sztak, megaláztak, kihasználtak, és csak utána kaptam meg a nemet.



Úgyhogy a kb 3 év alatt úgy döntöttem hogy ezt inkább hanyagoljuk, és majd alakul magától valami olyan sors szerűen, ha meg nem akkor azt is elfogadom.


De, akárhányszor valaki tudomást szerez erről az kvázi leb*sz hogy ez egy rossz hozzáállás és így tényleg nem lesz soha senkim, meg hogy mekkora egy önsajnáló idiót* vagyok stb...


Nem értem hogy miért egy olyan rossz dolog ez számukra, és miért akarnak egyből megkövezni és néznek rám úgy mintha most szabadultam volna a mosolygóból. Persze nyilván nem élték át azt amit én, és nem tudják mit gondolok/érzek a párkapcsolati témákkal=dolgokkal kapcsolatban, ezt nem is várom el tőlük, de akkor sem tartom szükségesnek/indokoltnak ezt a heves ellenszenves reakciót.



2017. júl. 23. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre pontos valatsz nem lehet adni. En legalabbis nem tudok. Probaltad ezt probaltad azt. Erre johetne a sablonos duma, h fokuszalj masra, sportolj, baratokkal legyel, menj fesztivalokra..es majd jon az a valaki.

Majd kialakul! :) de szerint nem rossz a mostani hozzaallasod sem.

2017. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez nem rossz hozzáállás, egy idő után én is így tennék.
2017. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!