Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor győzöm le azt, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor győzöm le azt, hogy az egész megyéből nem kell nekem senki és nem nézek le senkit.15/F?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele,hogy a Tolna megyei lányok csúnyak, unalmasak , beképzeltek stb..Néha leszolitanak ,de én bunkó leszek mert innét a parasztok közül nem kell egy unalmas barna hajú lány.. Pestről vagy vmi nagy városból érdekelnek a szőke lányok 😏:3, sajnos én itt ebben szar megyében élek ahol a megyeszékhely főtere szombat délben kong az ürességtől..Csajozni meg 1-2-3hetente tudok ,ha elmegyünk pestre vagy a batonra .1
2017. júl. 24. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy fiam .... Ülj le, egyes ! ....
2017. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te ritka hülye vagy.
2017. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon-nagy barom vagy.Mert a barna hajú lányok unalmasak?Ennyi erővel a szőkék meg buták(bocsánat a szőke hajúaknak, nem bántás csak példa)
2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen logikával nem lesz csajod. Mi lenne ha visszavennél az egodból picit, és nem néznéd le a "parasztokat". Ha bunkózol velük persze hogy unalmasak, meg ne hajszín miatt válogass.
2017. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem.. Képzeljétek rájöttem h vmi nem oké..:D . Csak nehéz változtatni. A gólya táborban is húztam végig a szám, vmi undor fog el ha barna hajú lányokkal kell 'ugy"kommunikálni. Azt is valahogy le kéne küzdeni hogy itt minden xar.. hibába hívnak a haverok minden nap csavarogni én így vagyok vele hogy miaf@gdszt csináljak itt ebben a poce gödörben.. több éve lakunk itt de még mindig vissza akarok menni kulfoldre ahol esztetukusak a lányok
2017. júl. 24. 13:49
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy beképzelt vagy

Csak az arcodból kéne visszavenni és megoldódnának a dolgok.

Figyelj, 16 vagyok, kisvárosban élek, mégis vannak itt szép lányok.

Azt mondod, hogy a haverjaid is hívnak, de nem mész, mert mit tudsz ott csinálni.

Ember...nálunk a Spar a legnagyobb látványosság, mégis minden nap rohadt jól érezzük magunkat :D

Úgy tűnik te már feladtad az egészet, pedig hidd el, nem csak nagyvárosban találkozol szép lányokkal ;)

2017. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 I noor Y ***** válasza:
Nagyon zavar teged az a barna haj ugy olvasom
2017. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszenek a lányok, akkor marad a jobb kezed, amíg valaki el nem töri, mert zavarja a méteres pofád.
2017. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Te ritkán nagy barom vagy. XD

Ilyen hozzállással, remélem soha egy lány se fog rád nézni. Szánalmas vagy.

16/L (pesti csaj)

2017. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedveskéim, képzeljétek el,ha kb 10 éves korotokban minden megszűnik és külföldre költöztök, ahol idegen nyelvet kell beszelnetek és a legkisebb hibáért is kinevetnek ;) tiszta szívből kívánom nektek a kiközösítést, tudjátok ez nekem lelkileg nagyon fájt és megmaradt ... Mostmár beilleszkedtem a magyarok közé,de bennem a a félelem és az a sok rossz emlék és picit depis vagyok emiatt:) köszönöm mindenkinek a válaszát , nem haragszom ,úgyis csak magyarok vogytok és nem várok el sokat tőletek:)

4everCroatia💪😈

2017. júl. 24. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!