Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor győzöm le azt, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor győzöm le azt, hogy az egész megyéből nem kell nekem senki és nem nézek le senkit.15/F?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele,hogy a Tolna megyei lányok csúnyak, unalmasak , beképzeltek stb..Néha leszolitanak ,de én bunkó leszek mert innét a parasztok közül nem kell egy unalmas barna hajú lány.. Pestről vagy vmi nagy városból érdekelnek a szőke lányok 😏:3, sajnos én itt ebben szar megyében élek ahol a megyeszékhely főtere szombat délben kong az ürességtől..Csajozni meg 1-2-3hetente tudok ,ha elmegyünk pestre vagy a batonra .1
2017. júl. 24. 13:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Elképzellek élőben, ahogyan így beszélsz. Megmagyarázza a problémádat.

Undorító.

16/L

2017. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát igen,az igazság az fáj,mi?Szinte éget.. :D Na égessen is legalább úgy,ahogy azt saját magad teszed itt a neten.Az alpári megnyílvánulásod mindent elárul rólad.Egyébként nem tudom,honnan a répap*csödből szedted,hogy rocker vagyok meg az összes többi random f szságot,amit felsoroltál,de az csak a te retardáltásodból adódik.Hogy merek így beszélni?Úgy látom először még túl szépen is fogalmaztam.A te fajtádat addig ütném,amig lélegzik.Apád is lehetett egy okos,hogy nem adott le idejében egy nagy nyaklevest,és lám ez lett belőled.

A kérdésedre válaszolva,ilyen hozzáállással soha nem győzöd le,minidg is ilyen bunkó paraszt maradsz.Gratula a szüleidnek.

2017. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

retardáltságodból*

Egyébként ugyanannyi jogom van ideírni,mint neked kitenni ezt a tök fölös kérdést.

"Néha leszolitanak ,de én bunkó leszek mert innét a parasztok közül nem kell egy unalmas barna hajú lány"

Hála az Istennek,hogy megkíméled szegény lányokat,nálad 10 000× jobbat érdemelnek.

2017. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Most látom te,hogy a 18-ast is az enyémmel keverted össze.XD Olyat nem írtam rád,hogy ki akarlak írtani,előbb nézd meg jól,és aztán ítélkezzél.
2017. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem mostani kérdés de szerintem provokatív kicsit az egész. Én is Tolna megyei vagyok de itt is vannak normális lányok és emberek...tudom, hogy más ez a környék mint Pest megye például de ettől függetlenül meg kell találni a jót itt is.

És megbocsáss kérdező, de cinikus vagy, és egy ilyen tipikus mai tirpáknak tűnsz a leírásod alapján.

2017. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!