Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kulturális programok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kulturális programok vannak Budapesten ahol tudnék ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy disco-ba nem járok egyáltalán, mert nem nekem való, és túl sok barátom sincs, akikkel olyan helyekre mennék, ahol van esélyem megismerni valakit.


A jövő heti "Egy üveg borral a Szabadság-hídon" című eseményre szívesen elmennék, mert szeretek spontán új emberekkel megismerkedni (akár csak barátkozás céljából is) és a bort is szeretem, csak nincs kivel mennem, egyedül meg kínos lenne beállítani - főleg, ha ott se találok magamnak társaságot.


2017. júl. 27. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe, hogy lett volna még mit írnom, úgyhogy folytatom...


Hasonló programok érdekelnének, mint amit fent említettem.


Mit gondoltok arról, hogy egyedül nem igazán merek elmenni? Van valakinek valami tanácsa?:D

2017. júl. 27. 18:42
 2/3 DollarDog ***** válasza:
Meleg felvonulás? :D :D :D
2017. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok homokos, de azért kösz a tippet:D
2017. júl. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!