Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú hajú, introvertált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú, introvertált, szégyenlős srác hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Szóval, hosszú lófarokban hordom a hajam (Nem tudom csak lehet ez is gond :D)

És eléggé "szégyenlős" vagyok, tehát,nem vagyok az a lazán odamegyek a csajhoz típus és társaságom sincs nagyon. Koncerteken gondolkoztam,csak valami nyugisabb kéne, meg akkor is bátorságot venni.

Amúgy,mikor már megismerkedem valakivel nincs gond, kis csoportban, kettesben nagyon megnyílok,meg ha valakivel összejön ragaszkodós vagyok és mindenben segítem és vidámítom :D Csak a megismerkedés gond. 20/Fiú


(Ugyan itt barátnőt keresek :P)



2017. júl. 27. 20:03
 1/7 DollarDog ***** válasza:
Miért nem jársz el a haverokkal valahova szórakozni? :D sokkal többet ér tapasztalatbol mondom :D
2017. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, a kérdés végét csak poénnak írtam oda :D

Az lenne a baj,hogy egyedül kéne mennem mert nem nagyon tudok rávenni senkit :/

2017. júl. 27. 21:55
 3/7 DollarDog ***** válasza:

Ha állod a piát meg ha olyan messze vagy netalántán az utat akkor én elmegyek veled! :D összeszedünk neked valakit aztán hawai dj!

Viccet félretéve nem tudod magad rávenni hogy legyél lazább,haverkodós? :/ az sokat dobna azon összeszedj valakit :D veszteni semmit se vesztesz! Bulikba csak nyerhetsz :D

2017. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn.
2017. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És valaki budapesten és környékén tud "nekem való" ilyen lazább helyeket ahova esetleg mehetnék? :) Ilyen békésebb ismerkedős helyekre gondoltam
2017. júl. 28. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom nekem kellesz..
2017. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem Jézus, de hasonlítok :P Ha kellek nem vagyok nehezen megszerezhető szóval csak nyugodtan :'D
2017. aug. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!