Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a suliban folyamatosan néz és mosolyog rám, de nem jön oda hozzám... Látszik rajta, hogy egy félénkebb típus, viszont sosincs egyedül, szóval így meg én nem merek odamenni hozzá. Bár amikor észreveszem, és én is ránézek akkor sem néz félre, hanem rám mosolyog, meg ilyenek... És nem tudom mit csináljak, hogy esetleg odajöjjön hozzám. Facebookon utálok ismerkedni annak ellenére, hogy elég introvertált személy vagyok és írásban jobban ki tudom fejezni magam, szóval élőben természetesen jobb lenne.

2017. máj. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A srác idősebb/egykorú/fiatalabb nálad?

Reménykedj hátha egyszer egyedül van ott odamehetsz. Ha ez nem történik meg, akkor mosolyogj vissza rá, tudasd vele hogy bejössz neki.

2017. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A srác két évvel idősebb nálam, most lesz 18. Mindig visszamosolygok rá! :D Köszi a választ!
2017. máj. 12. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tudasd a testbeszédeddel hogy kölcsönös a vonzalom. Szerintem azért simán bejelölhetnéd facen, vagy lájkolhatnád egy posztját, ebből biztos levágná mi a szitu.
2017. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2017. máj. 12. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akármit, kérdező. A fickó még nem találta meg a tökeit.
2017. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!