Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszenek a csajoknak a pilóták? Ezt azért kérdezem mert 20 éves vagyok, kint élek Hamburgban, és ennyi idősen már egy Airbus A350-es kapitánya vagyok.

Figyelt kérdés
Nem todom hogy érdemes-e elmondani ezt. Mivel itthon vagyok egy ideig és én örülnék ha magyar lenne a párom.

#barátnő #mit mondjak el
2017. júl. 28. 15:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hü-lyegyerek :DD
2017. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Szerintem egy normális lányt nem az fogja érdekelni benned hogy mi a hivatásod vagy hogy mit tudsz felmutatni ennyi évesen. Persze szép eredmény amit elértél de ha ezt felhozod egy beszélgetésben anélkül hogy előzetesen rákérdeztek volna az fog lejönni hogy teljesen elvagy szállva magadtól. Szóval magával a sikereiddel még nem fogsz érdeklődést kiváltani a nőkből. Természetesen biztos akad olyan nő akit kifejezetten a pilóták vonzanak de szerintem nem ez a fontos hanem hogy emberileg is elfogadjon.
2020. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!