Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wizz Airhez Pilóta felvételi,...

Wizz Airhez Pilóta felvételi, hogy működik?

Figyelt kérdés
PPL pilóta vagyok, most csinálom az ATPL-t, illetve IFR-t. Wizz Airhez szeretnék majd menni. Az ottani felvételi interjúra lennék kiváncsi, nem a hivatalos jogosítások meglétének listájára, hanem a kevésbé hivatalos dolgokra, pl. Kell-e diploma, a gyakorlatban mennyi repült órától állnak szóba veled (elméletben tudom, h.300, de az nem azt jelenti, h. felvesznek) stb. Csak szakmabeliek írjanak, azokra akiknek "fogalmuk sincs de mindent tudnak" nem vagyok kíváncsi. Köszönöm.

2017. márc. 8. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gyáva vagy őket kérdezni, kár repülni tanulni.
2017. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem őket és ha figyelmesen elolvasod amit írtam, akkor látod, hogy nem a hivatalos infókra vagyok kíváncsi.
2017. márc. 8. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy pont belefutál itt olyan emberbe, aki érdemben tud erre választ adni
2017. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A legfontosabb az, hogy az ATPL vizsgán érj el legalább 90% ot, minden tantárgyból.Sima érettségi is elég.A cadet képzésre 300 óra kell,tehát ha megvan a 300 óra akkor már szóba állnak veled.A felvételin csoportos feladatokat kaptok,és a LEGJOBBAN meg a legrosszabbul teljesítőt nem veszik fel.Tehát ne legyél okos, legyél átlagos mert ide átlagos embereket keresnek. Amúgy hány órád van már? Gondolom ha az atpl-t csinálod akkor az angol is jól megy?
2017. márc. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobban teljesitő miért nem kell nekik?
2017. márc. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg 150 ora kornyeken jarok. Masfel eve kezdtem a 0-rol. Az angolomat nem mondanam anyanyelvinek de annyira jo, hogy az ATPL anyagot ertsem. Miert fontos az, hogy 90 % felett legyenek a tantargyak? Vannak olyan tantargyak, pl.: radio nav, amikben rengeteg olyan kerdes van amiknek konkretan semmi ertelme. Vizsgara megtanulod es utana te is elfelejted.
2017. márc. 10. 11:38
 7/8 anonim válasza:

Sok embert felvesznek, utána pedig elküldik mert megbukik valamilyen vizsgán. pl félévente kell szimulátoron

vizsgázni. Ha azt látják, hogy neked 90% felett van az ATPL vizsgád akkor tudni fogják hogy te szorgalmas vagy és szereted is amit csinálsz,mert gondolom tudod hogy az ATPL elmélet az elég sok anyag, ha jól tudom a vizsgán kb 16000 kérdésre kell válaszolni. Minden anyagot tanulj meg ha hülyeség ha nem mert sok olyat kell majd később is tanulni ami felesleges vagy hülyeség.

2017. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia,

-Nem kell diploma.

-ATPL 90% fölött az egy hülyeség.(BA "ker" elméletileg 80% fölötti ATPL *ÁTLAGOT*)

-Felvételi, 2-3 nap. Van ATPL pár kérdés, Matek, HR, és a csoportos "foglalkozas" :). Hogy ott a "legjobbat és a legrosszabbat kivágjak" szinten hülyeség. Nincs benne leg rosszabb vagy legjobb. Egesszen mást néznek. Mire oda jutsz, hogy jelentkezni fogsz kívülről fogod tudni, hogy mit néznek ott.

-Azután van egy szóbeli két kapitánnyal, mindenről.

-Majd ha eddig jó vagy szimulátor, alap dolgok.

-300TT most elég, persze ha több van az jobb.

Mar a kérdésből is arra következtetek, hogy nem vagy ott, hogy jelentkezhess. Mire oda jutsz ezerszer fogok másoktól hallani a "tutit" a felvetelire... :)

Sok sikert!

2017. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!