Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire számít az elálló fül?

Figyelt kérdés

Kicsit eláll a fülem, nem vészes, de azért számomra szembetűnő. Az eddigi barátnőimnek nem okozott gondot, mert hosszú hajam volt, és eltakarta, de most, hogy rövid picit zavar. Emellett egész sportos a kinézetem, és teszek is érte, szerintem viszonylag jóképű is vagyok, de ez a fül belekavar a külsőleges önbizalmamba.

Csak a külsőt nézzétek, ne írjátok, hogy a belső is számít, mert ez evidens nem ez a kérdés.



2017. júl. 28. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha megkedvellek pont nem erdekel hogy milyrn a fuled
2017. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít, ezt tapasztalatból tudom. Van lány, akinek tetszik és van, akinek nem. Ez szerintem hamar kiderül. :) Mindenesetre érdemes kipróbálnod a lányoknál, hogyha megismernek hosszú hajjal, utána meg váltasz rövid hajra, mi lesz a reakciójuk. :D Nagy emberismeretre tehetsz így szert.
2017. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :D
2017. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem nézel ki így, addig nem zavar. :D


[link]

2017. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2-es: Igen, megfigyeltem egy-két dolgot. :) A rocker ismerőseim, meg akik imádták a hajam sokkal távolságtartóbbak lettek, mintha csak az lett volna érték bennem, ez szomorú. :D Emellett akik ezelőtt nem szerették a hosszú hajat, sokkal inkább írogatnak, és hívnak el helyekre, gondolom nem szívesen mutatkoztak volna velem akkor, vagy nem értem, elég gáz, hogy így szégyelli az ember az ismerőseit pár külső vonás miatt. :P


4-es: Pedig cuki a szeme, nem kompenzálja? :3 :D

2017. júl. 28. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha pont ilyen kis cuki vagy, akkor maradhat, de kötve hiszem, hogy kisegér vagy :D
2017. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de dolgozom rajta :DD
2017. júl. 28. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyire áll el a füled? (#2-es vagyok)
2017. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam, pont így, csak más az alakja. :D

2017. júl. 29. 16:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gázos. Egy csaj nem a füledet fogja nézni először.
2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!