Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék velük ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van néhány lány a gimnáziumban, akik bejönnek, de én most leszek tizedikes, ők meg csak most mennek kilencedikbe. Látásból talán ismernek, de még sosem beszéltünk egy szót sem egymással. A kérdésem az lenne, hogy hogyan közeledjek feléjük, hogyan szólítsam meg őket, milyen ürügyet keressek, ami miatt kapcsolatba léphetnék velük? Vagy esetleg írjak rájuk Facebookon?


16/F



2017. júl. 30. 17:20
 1/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Facen kezdj el velük ismerkedni aztán utána személyesen :D vagy ha nem vagy annyira félénk akkor egyből személyesen.. a többi jön magátol!
2017. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy eddig sosem beszéltünk, nem is ismerjük egymást, csak látásból, vagy még úgy se. Nem nézne ki egy kicsit furcsán, ha én egyszer csak ráírnék? Nem tűnne egy kicsit nyomulósnak? Meg milyen szöveggel kéne ráírnom?
2017. júl. 30. 17:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy érthető voltam. Attól félek, hogyha én most lényegében ismeretlenül ráírok, akkor úgy lekoptat a nyomulósságom miatt, hogy a föld alá süllyedek szégyenemben.
2017. júl. 30. 17:30
 4/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Figyu! Osztálytársaim sőt még a haverom is ugy csinálta hogy rá irt a csajra szimplán csak egy Helloszia mizuval kezdte! Felhozod hogy amúgy 10.be jársz ! Folytatod azzal hogy nem e gond hogy ráírtál?! Az után próbáld magad adni beszélgessetek valamiről! Majd hívd el valahová! Ha csak egy sétára az is megfelelő! Csak légy határozott! :D az mindig bejön! Ha ezekbe benne van akkor érdekled! Ismerjétek meg egymást és a végén pedig rákérdezel hogy lehetne e köztetek valami! Ha ezeket betartod akkor esetleg ha visszautasítana akkor nem feltétlenül hozzád való az a lány! Igy hát próbálkozol a másiknál! :D remélem segítettem és sok sikert kaszanova :D
2017. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, utolsó, sokat segítettél, nem is tudod, hogy mióta várok már egy ilyen válaszra!


Viszont egy gondom lenne. A hello, szia, mizu nem gáz egy kicsit? Meg utána az, hogy tizedikbe járok. Ez elég nyomulósnak tűnik. A barátodnak tényleg bejött?

2017. júl. 30. 17:44
 6/10 DollarDog ***** válasza:
100%

Az első és "utolsó" vagyok :)

Figyelj a "Hello szia mizu"-t képletesen irtam! Tehát ugy szolittod meg ahogy neked tetszik! (a szia előnyős lányokkal szemben ezt alkalmazzuk)! Egyáltalán nem nyomulós se gáz ha elmondod hogy ugyanabba a suliba jársz tehát annyira vad idegen nem vagy! A haveromnak 100% bejött :D pedig a lány kicsit flegma az a nehezen kapható fajta és ezek szerint nem! No de próbáld csak meg! Veszteni nem veszittesz semmit! :)

2017. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké! :D


És ha szóba kerül, hogy miért írtam rá, akkor mit mondjak? Mondjam az igazat, hogy ismerkedni akarok, vagy dobjak be valami mást, valami körítést? Melyik a célravezetőbb? És ha utána el szeretnék kezdeni vele beszélgetni, akkor milyen témáról lenne a legjobb?

2017. júl. 30. 17:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan téma kéne, ami érdekes, hogy ne tűnjek unalmasnak.
2017. júl. 30. 17:59
 9/10 DollarDog ***** válasza:

Ha kérdi hogy miért irtál arra ott van a kérdés amit feljebb irtam hogy "nem gond amugy hogy rád irtam?" ilyenkor ha megkérdezi miért akkor izéhozé...

Nos akkor ha megkérdezi akkor csak mond azt hogy kicsit szeretnél ismerkedni vagy ha ez nemjó akkor találj ki valamit hisz nem lesz ott meletted senki aki fogja a kezed :D


A téma választás pedig igen fontos! De ha elösször kérdezgettek egymásról az se utolsó szempont! Kérdezel,ö kérdez,válaszolsz,elmondod a témában a saját véleményed! Segittek én csak azért ne kelljen mindent a szádba adni :D

2017. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem írj rájuk ilyen szöveggel, hogy "szia, nem baj, hogy rádírtam? Láttalak a suliban és jó lenne megismerkedni (mint barát)" aztán ha Facen elkezdtek beszélni onnan már könnyű. A témánál pedig szervezz valami programot és akkor pl arról is tudtok beszélni vagy hasonló
2017. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!