Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a férfiak, hogy ezen az oldalon nem akarnak velük ismerkedni a nők, miközben nyilvánvalóan egyáltalán nem tisztelik a másik nemet?

Figyelt kérdés
Minden második kérdésnél van legalább egy-két férfi, aki a nőket gyalázza. Mégis melyik nő kockáztatná, hogy belenyúl egy ilyenbe? Lehetetlen kiszűrni, hogy kik a normálisak és kik azok, akik csak azt állítják magukról egy-egy üzenetben.
2017. júl. 2. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Sok a lúzer, nem veszik észre magukat.
2017. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem lehet olyan nehéz kiszűrni az ilyeneket. Egyébként én is gyakran próbálkozok ismerkedéssel, bár nem teljesen értem, hogy lehet nem tisztelni a másik nemet. Én sose szoktam szidni vagy hasonló a másik felet. Humorosan barátiasan ismerkedni próbálok. Mi ebben a nagy baj?
2017. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként azt nem értem, hogy egyáltalán miért akarnak nőt, ha gyakorlatilag kizárólag negatív tulajdonságokkal ruházzák fel a másik nem képviselőit.
2017. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdezö úgy érzed nőben nincs ilyen,aki alázza a ferfiakat,írjak neveket?
2017. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálkoznak.
2017. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#2 Itt nem magával az ismerkedéssel van a baj, de honnan tudjam egy anonim oldalon, hogy aki éppen leírja, hogy milyen rendes ember és normális kapcsolatot szeretne, nem éppen az az válaszoló, aki aranyásó buta senkinek állította be a nőket jópár kérdésnél?
2017. júl. 2. 20:11
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

"Kedves kérdezö úgy érzed nőben nincs ilyen,aki alázza a ferfiakat,írjak neveket?"


Vannak bunkó nők. De ettől nekünk férfiaknak még egyrészt ne kell szintén bunkónak lennünk, másrészt nem érdemes általánosítani sem.


Nekünk sem esik jól, ha egy férfi megszívat egy nőt, akkor a nő utána közli, hogy az "összes férfi mocsok".

2017. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy pasi bár tiszteli a nőket, viszont süt a kommentjeiről, hogy önbizalomhiányos, lelki beteg és depis, az ugyanúgy nem jó. Ha kiderül róla, hogy már idősebb, de még otthon él, az sem. Ha kitudódik, hogy keveset keres, az sem. Ha kiderül, hogy kövér és csúnya, az sem. Pont-pont-pont. És végül el is jutottunk oda, hogy minden itt jelenlévő pasinak van valami defektje és ez az oldal totálisan alkalmatlan az ismerkedésre:)
2017. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

#3

Azért akarnak nőt, mert annyira mégse rosszak, hogy ne akarnák megdugni őket.De ezt beismerni már nem lenne jó, akkor nem lenne hiteles a szidás meg a nyavalygás.

2017. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Én nem akarom, hogy ismerkedjenek velem a nők, mert van egy kedves, normális barátnőm.

Ellenben a femináciktól hányingerem van, akik itt lúzerkednek, na őket kb egyenként tudnám szájbacsapkodni, legyenek bárhol is. :D

2017. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!