Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom az igazit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom az igazit, sőt igazából senkit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért van az ,hogy nem jutok el egy csókig sem. Párszór már jutottam el arra hogy egy-egy lánnyal összeismerkedtem ,elkezdtünk beszélgetni,ideig óráig tartottuk a kapcsolatot aztán nem lett belőle semmi. A lány nekem tetszett,valószínűleg velem sem volt baja. Flörtölgettünk,megismertük egymást és mikor arra fordult a helyzet hogy akkor menjünk el valahova már úgy randi gyanánt,vagy kimontam hogy szeretem(nem két nap után) esetleg elmondtam az érzéseimet hogy milyen jó lenne valami közös jövő mindig vége lett,vagy nem jött el,vagy azt mondta hogy nem miattam hanem miatta nem lesz semmi vagy hogy maradjunk csak nagyon jó barátok. Miért van ez?

Már nem is tudom hol tudnék barátnőt keresni...

Mi a teendő ilyenkor?


2017. júl. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Tudom ezt biztosan hallottad már párszor és eleged van belőle de ez az igazság. Keress és találsz. Ilyenkor kell igazán keresni. Amikor nem számítasz rá akkor fog eljönni az igazi

L

2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

közös jövő? meg azt mondani hogy szereted ? O,o

fa.sz vagy.

közös jövővel ne ijesztgessed őket.

szerintem csak te próbálkoztál rossz lányoknál, attól mert aranyosak veled, még nem biztos hogy többet akar mint barát.

2017. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1- nem igazán tudom hogy mégis hol keressem tovább,minden lehetőségen ami volt kaptam ,de nem lett semmi

#2- mint írtam nem egyből azzal kezdtem hogy szeretem.akkor mondtam ezt mikor már magától küldött nekem képeket,megjártuk azt az utat mikor csak ismerkedünk,több helyen voltunk együtt és mikor már eljött a lépés ideje. A jövő alatt meg ne családot és hasonlót érts hanem azt,hogy ott akart edzeni ahol én és mondtam milyen jó lenne ha a jövőben együtt járnánk versenyekre és hasonlók.

2017. júl. 30. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom haver nem vagy egyedül . Én is ebben cipőben ugrálok 18 voak
2017. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4- végre egy sorstárs :D
2017. júl. 30. 22:23
 6/6 DollarDog ***** válasza:

Ha nem vagy az a félénk fajta akkor bárhol találsz magadnak hozzáillő lányt! :D Eddig nem tudom hol keresgéltél,de mondjuk szórakozóhelyeken is ki tudsz fogni olyat aki nem az egy éjszakás fajta! De ha nem is szórakozóhelyen akkor igazából bárhol máshol! Kávézó,park,és a többi! :D

18/f

2017. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!