Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 tantárgyból is bukásra...

2 tantárgyból is bukásra állok (fizika, kémia). Lehet-e még esélyem javítani?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy eléggé elcsesztem ezt az évet, és így 2 héttel suli vége előtt szólt a ofő, hogy mindkettőből egész félév alatt bukásra álltam. 9. osztályos vagyok, gimnáziumba járok. Lehetne valahogy még javítani, vagy csak fölöslegesen magolnék?
2013. máj. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Leírnád a jegyeid?

Nem mindegy, hogy fizikából mennyi a jegyed, mennyi belőle a karó. Mert lehet van 8 jegyed, ami ilyen: 11211121. Ezt már nem igazán javíthatod. De ha például 5 jegyed van, ami ilyen: 11212, lehet kapsz esélyt.

2013. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges magolás nincsen. Minden tanár értékeli az igyekezetet!
2013. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fizikából kb. 6 jegyem van (nem tudom pontosan, mert 2 hónapig nem volt ellenőrzőm) szerintem 2 2 1 1 1 1.

kémiából: 2 3 1 4 2 1 1 3 1 1 1 1

2013. máj. 23. 06:17
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ja, durva. kémiából még átlibbenhetnél.
2013. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fizika szinte esélytelen. A kémia talán.
2013. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5-össel van esélyed... csak számolj utána... a tanárok nem szívesen buktatnak
2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy a végén szerezted be a sok egyest mind a kettő tantárgyból. Esetleg, ha pont a végére kerültek volna a 2-esek, akkor még oké. De a te esetedben a jegyek azt jelentik, hogy te gyakorlatilag az utolsó félévben lesz.rtad a tantárgyát. Egyébként sosem értettem egy kettest, hogy nem lehet összeszedni.
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!