Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szükségem van egy lány szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van egy lány szeretetére! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emlékszem 15 évesen is bújtam már ezt az oldalt, olvasva a 18-22 éves férfiak társkeresési problémáját, de úgy hittem nekem siker idővel. Nos.. Pár napja töltöttem be a 18-at, és még nem volt barátnőm. Igyekszem ismerkedni, gyakorta megyek oda lányokhoz (inkább úgy fogalmaznék, hogy még mindig félek, de néha sikerül legyőznöm magam, és oda megyek), mégsem sikerül. Kaptam már facebookot is, hogy jelöljen be, de vissza már nem jelölt. Riban*okkal tele a padlás, de a gáz az, hogy még náluk sem sikerül (bár nem túl nagy veszteség). Nyitott vagyok, próbálok új embereket megismerni, de rossz társaságokba nem vagyok hajlandó keveredni.


Nem vagyok nyálas típus, de elmondom nektek, hogy legmélyen belül, arra vágyom, hogy egy aranyos, csinos lány szeressen. Megöleljen, örüljön nekem, megcsókoljon, stb. Sajnos családi szinten sincs rendben minden, hamar kellett felnőnöm. Jelenleg is munkából írok. Egyáltalán nem vagyok csúnya. Sportos vagyok (nem atletikus, hanem testépítő jelleg), adok magamra, éppen ezért szekál már mindenki, hogy mikor lesz már végre bartnőm. Erre mindig úgy reagálok, mintha engem nem érdekelne. Tipikus "pasi" vagyok, főleg haverok előtt. Nem szeretem megmutatni a "lágy" oldalamat.


Attól tartok, hogy az egyetemig (de lehet akkor sem...) nem találok senkit. Az még egy év. Másik nagy gondom, hogy igényes, szép, nekem tetsző lányt akarok. Ezzel az a baj, hogy nekik nem kellek. Van az a másik dolog is, hogy elég érett vagyok a kortársaimhoz képest, így a fiatalok éretlenek, az idősebbek (19-20), meg nem foglalkoznak velem.. Nehéz a bányászok élete. 😂😂


18/F



2017. aug. 1. 08:31
 1/5 anonim válasza:

Próbálkozz tovább. Nekem is a fiatalabb fiúk jönnek be, 18 évesen is 16 éves barátom volt. 20 évesen 17. Most épp nincs, de egyszerűen nekem ez vonzó. És még több barátnőm is így van vele, nem olyan ritka, mint gondolnád. A sulidban meg esetleg próbálkozhatsz a visszahúzódóbb lányoknál is, hidd el, sokszor őbennük is több rejlik, mint gondolnád. Sok sikert :)

22l

2017. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te, csak én majd ősszel megyek egyetemre. Nem velünk van a baj, csak rossz közeget fogtunk ki. Legalábbis én meg kitartok ez mellett.:D Ne aggódj, előbb-utóbb mindketten szerencsével járunk!:D 18/F
2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne akard annyira görcsösen. Ha akarnak valamit úgy is jönnek. Amelyik kutyát úgy hajtják a nyúl után, fene sem eszik a futtából. A lányok többet vesztenek, ha nem értékelik a normális pasikat. Meg a mai társadalom is a nők körül forog. Úgy is ők döntenek. Ha látják könnyen kapható vagy, nem fognak tisztelni.


Legyél kiegyensúlyozott, természetes add önmagad. És a hozzád illő lányok felfigyelnek rád. Ne játszd meg magad, ne légy szarkeverő. Légy korrekt.


Sajnos a mai társadalom elég romboló a kapcsolatokkal. Csak a pénz számít. A szerelmet, a vágyakat betegesnek, perverznek tartják.


Egyedül könnyebben lehet boldogulni, mint egy nem hozzád illő lánnyal kínlódni. Nem kell senkinek beszámolni. Kevesebbet kell költeni társasági életre. Nincs aki érzelmileg zsaroljon, hisztizzen. Könnyebben tudsz a céljaidra koncentrálni.

2017. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az a baj, hogy nagyon akarod ezt a dolgot, és ez - akár kimutatod, akár nem - meglátszik rajtad. Meg a félénkséged is meglátszhat, bárhogy szeretnéd eltitkolni. Az a javaslatom, hogy engedd el a témát, ne keresgélj, akkor szokott a szerelem "beütni", amikor az ember nem is számít rá, legalábbis nálam mindig így volt.

Ha már egyetemista leszel, az egyetemen biztos találsz magadhoz illő lányt, de ott se legyél görcsösen akaró. Inkább magaddal is hitesd el, hogy nem érdekel a téma, de valóban NE érdekeljen.

2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem lehet életcél. A kapcsolatok addig tartanak, míg közös a cél, míg erőt tudtok meríteni egymásból az egyéni céljaitok elérésében. Ha csak úgy céltalanul vagytok együtt, annyi erőből k**hoz is járhatnál. Csak nyűg mindkettőtöknek az a kapcsolat, hisz nincs értelmes kommunikáció, csak használjátok egymást.


Ne mások után rohangálj! Tervezz, tűzz ki célokat, tudd mit akarsz. A saját életedet éld, ne másnak akarj megfelelni.


Ha céltalan vagy nehéz kapcsolatot létrehozni. Hisz nem tudja az a másik mit akarsz, mire számítson.

2017. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!