Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoval.15 eves lany vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemonturkey kérdése:

Szoval.15 eves lany vagyok, nagyon sok haverom van, baratnom, megse hiv ki senki randira, miert?

Figyelt kérdés
Minenki mondja hogy szep vagyok es kedves, de senki sem mer kihivni....pedig egyaltaln nem vagyok visszautasito...nagyon sok hobbym van, a fiukkalnagyon jol egyezek, megsem tortenik semmi. Jo tanulo vagyok, sotet szoke haju,kek szemu es vekony. Nem tudom mi lehet a baj?

2017. febr. 20. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős.Mindenkinek csak neten nagy a szája, amiből elegem van.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Korosztályodra tekintve (idősebben mondom) kevés az olyan értelmileg és mindenképp értelmes egyén akinek a randizás eszébe jut, főleg egy normális randi. Valószínű jó haver vagy nekik és ennyi, amúgy a legtöbbjük randi nélkül akar dugni. Aki szerelmes lesz beléd majd talán elhív.
2017. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
A pasik félnek a jó csajoktól😉
2017. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én igazából bárkivel jól elbeszélgetek. De igaza van a 3. válaszolónak. Általában azt gondolják a fiúk egy szép lányról ,hogy tuti van barátja és velem úgymond úgyse állna le beszélgetni... Jó persze vannak kivételek de ez a korunkbeliekre igaz manapság.

15/F

2017. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha tényleg jól nézel ki, akkor lehet én se mernélek megszólítani... Nem vagyok az a tipikus mai csajok álma pasi, így nincs olyan nagy önbizalmam sem. De talán megpróbálnám, nem tudom. Ehhez látni kéne élőben.

16F

2017. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én lehet, hogy most 20 évesen is félnék megkérdezni :D (félre ne értsen itt valaki.. no pedo :D) Elég félénk típus voltam mindig is, ha idősebb ha fiatalabb az illető:) 20/F
2017. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én viszonylag szép lány voltam, és tetszett egy fiú.

Azt gondoltam, én is neki. Évfolyam társak voltunk beszélő viszonyban, de nem különösebben szoros barátságban.

Nyolcadik végén, nyáron "odaküldte" hozzám a barátait, azzal, h. ő "X.Y. üzeni, járni akar veled."

Nem tudtam komolyan venni. Ennyit a tini fiúk bátorságáról.

2017. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy csak a barátot látják meg benned , vagy nem tetszel eléggé nekik.
2017. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiúk felnek a szép lányoktól, főleg attól hogy nem tetszik neked. Én nekem is tetszik egy teljesen ugyan ilyen alkatú lány már 1 éve és nem szólítottam meg és így hogy elballagtunk 8. Végére már nincs is esély... Ráadásul Augusztusban elköltözik Sopronba.. Soha az életben nem fogom látni...

15/F

2017. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!