Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác 19eves

es hát bejön minden nap beszelunk neha néha talizunk mikor utoljára taliztunk nqgyon jól elvoltunk megengedték h fogjam a kezet es nem mondta h engedjem el egy ido mulva magához szorított uleskozbe es ossze kulcsolta a kezünket ea lefelé nézett rám olyan volt mint ha megakart volna csókolni de ettől zavarba jöttem és ink felálltam

Nyáron elhivott magához bulizni de én addigra valahogy össze szeretnék jönni vle de ez sztem esélytelen vagy majd a buliba meg szeretném csokolni ..

lehet ebből valami még?

elnézést a helyesírási hibákért



2017. jún. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Megint egy tizenéves naiv kislány..
2017. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok naiv

se kislány

csk egy egyszerű kérdést tettem fel

ebbe nincs semmi se

2017. jún. 5. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mármint ga nem vagy kislány...
2017. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem soká 18leszek egy honap mulva
2017. jún. 5. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,főleg a buliban,de vigyázz nehogy kihasználjon.
2017. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!