Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy olyan fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan fiúnak mint én lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Ammm...hol is kezdjem 15 vagyok nem tartom magam helyesnek és nem is vagyok az sokszor megkapom hogy ronda vagyok és igen ez miatt nincs önbizalmam de ez nekem nem nagy baj vagyis elfogadtam magam akik ismernek azok szerint okos jófej stb... vagyok :) vannak barátaim igaz alig de vannak a külsőm ammm..igen szőke kék szemű vagyok 180cm magas(170 valamennyi de majdnem 180)és ezzel nm is lenne baj sőt talán helyes is lennék csak elbánt velem az élet( ha szeretnétek küldök képet) ...de mind1 minden megy tovább csak nem tudom hogy lesz így barátnőm egyszer....szerintetek ha egy fiú nem túl szép akkor mit tegyen?hogyan kellene csajozni vagy felesleges?



Van még valami egy szép lány(aki mindenki szerint szép)a múltkor rám írt hogy ő neki tetszek először azt hittem hogy szivat de nm így van most már tudom hogy komolyan mondta....szerintetek mit szeret bennem?és ez neki ciki lesz ha velem jár nem fogják ezért piszkálni?és amm ha azt gondoljátok nincs önbizalmam de van csak nagyon kevés és ezt jó kiadni magából remélem tudtok segíteni én amm tényleg így elfogadtam magam ha kell küldök képet mongyatok rólam véleményt...én elfogadtam magam csak 1 a baj az eberek többsége nem fogad el:(hiába fogadtam el magam próbálok jó fej lenni csak nm nagyon megy .....és Bocsi hogy ezt leírtam nem akarom sajnáltatni magam de le kellett írnom mert szeretném hogy segitsetek...



2017. aug. 5. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehet barátnője, ált a nők többen vannak mint a férfiak. Nem azt mondom, h topmodel barátnőt kell keresni, de vannak szép és okos lányok is, akiknek nem a külső számít. 15 évesen még fejlődik a jellemed és 20 éves korodig még sokat változik a kinézeted.


Nem kell jófejnek lenni, h szeressenek az emberek!

2017. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Ennek a lánynak pont te tetszel, mi olyan különleges van ebben? Attól nem lesz valaki rangban feljebb nálad, mert "mindenki szerint szép". Ez csak a külső. Én sokkal nagyobbra tartok valakit, ha értelmes, lehet vele miről beszélgetni, humoros, érti a vicceket, megértő, szereti a kihívásokat, van kiállása, karizmája. Ehhez nem szükséges sármosnak lenni, sőt... Legtöbbször sokkal többet ér a kisugárzás, hidd el. Ne értékeld magad ilyen alacsonyan, mert ez egyszer úgyis megbosszúlja magát. Én a helyedben járnék önbizalom tréningre, hátha nagyobb sikerrel járnál a lányok körében, de egyelőre annyi is elég, hogy valaki érdeklődött irántad! Élvezd!
2017. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elfogadod magadat,akkor lassan elkezdheted felépíteni az önbizalmadat. Akik pedig lehúznak,kritizálnak, azokkal ne foglalkozz, zárd ki őket. Nyugodtan küldhetsz képet, valószínűleg tévedsz a kinézeteddel kapcsolatban.
2017. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy igazából nem is vagy ronda, csak elhitetik veled másod.
2017. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet lehet nem is vagy ronda.
2017. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó küldök képet de előre szólok hogy nm fog tetszeni [link]
2017. aug. 5. 08:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Szemüveg nélkül jobban néznél ki, és a hajadon sem ártana igazítani egy kicsit. Nekem ennyi szúrt szemet hirtelen, szerintem sokat dobna rajtad.
2017. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek #7-essel. Amúgy szerintem egész helyes vagy. :)
2017. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha nekem lett barátnőm, akkor neked is lesz! Ha privatban rámírsz akkor elmondok egy jó csajozási technikát, csak annyi vele baj, hogy nehéz.... de ha akarod leírom privátban!
2017. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj többet, menj el kozmetikushoz, alakíts a szemöldökön, illetve egy kicsit hosszabb frizurát keress magadnak. Utána nem mondhatja neked senki, hogy csúnya vagy.

Amúgy nyugodtan jöjj össze a csajjal, semmi hátránya nem lenne abból, ha egy csúnyább fiúval jönne össze (ami nem vagy, szerintem nem vagy csúnya, inkább átlagos).

2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!